2733
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست
شما گفتي چرا يه سري حسادت ميكنن اين حرف درست نبود همون خانومم كه من ايم بردم واسه اين بود كه اومد گفت از اينجور آدما زيادن كه شرلوك هلمز ميشه البته دقيق يادم نيست چي گفت اما حرفش اين بود اين خانومو ما كلي حرص خورديم نظر داديم بعد اومده تاپيكو قفل كرده خب اينكار درسته واقعا بعدشم من به اون خانوم گفتم شرطي كه گذاشتي بچگانست و حواستو بيشتر جمع كن واينكه من به نظربقيه كاري ندارم نميدونم چرا بقيهكار دارن

تبادل نظر تو سایت عمومی!این دلیل اینه ک بقیه ب نظر شما کار دارن 

من دلیل دیگه ای نمیتونم پیدا کنم واسه اون همه حرفی ک زده شد تا ذهن استارترو خراب کنه وقتی شوهرشو بخشیده و وقتی ک ما اصلا تو زندگیش نیستیم و نمیدونیم شوهرش چ اخلاقایی داره ک نشون میده در حال خیانت زیرزیرکی هست یا نه!

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
زنی وجود داره که طرز فکرش این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وحشتناکه!!!! واقعا وحشتناکه

اره هست متاسفانه. یکی از خانمهای فامیل ما تو حوزه درس میخونه . قشنگگ شستشوی مغزیش دادن. میکفت هر کی برای شوهرش زن اختیار کنه در بهشت با فاطمه زهرا محشور میشه🤤🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از قدیم میگن یه طرفه به قاضی بری راضی برمیگردی

از کحا معلوم خانوما  این داستانهای خیانت رو به نفع خودشون تعریف میکنن گاهی مردا مقصرن گاهی زنها توی یک اشتباه صددرصد یک نفر مقصر نیست مشکل خیانت باید زیر نظر یه مشاور ریشه یابی بشه نه اینجااااااا که تا هر حرفی میزنی میریزن سرت تش میزنن

حال متکلم از کلامش پیداست ؛ از کوزه همان برون تراود ک در اوست...
2731
اره هست متاسفانه. یکی از خانمهای فامیل ما تو حوزه درس میخونه . قشنگگ شستشوی مغزیش دادن. میکفت هر کی برای شوهرش زن اختیار کنه در بهشت با فاطمه زهرا محشور میشه🤤🤤

وای وای دیوار لطفا  

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
يكي اومده ميگه حرف ميزنم شوهرم ميزنه تو دهنم و به همه زنا نظرداره و تو دوران قبل ازدواج ميدونستم كه اختلال رواني داره بعد ازدواج كردم و موندم بعد مياد گله ميكنه كه چيكار كنم هر راهكاري داديم گفت نميتونم بعدش گفتيم خب به كتك خوردن ادامه بده پستشو قفل كرده واقعا ساديسم دارن بعضيا

من کی گفتم به زنا نظر داره؟؟ خیلی بی شعوری

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
منم اون تاپیک رو خوندموقتی که خانواده راضی به ازدواج نباشن هیچ پشتوانه ای ندارن و باید تا اخر عمر خفت و خاری رو تحمل کننیکی نیست بگه اخه شما که ادعای روشنفکری داری و دنبال دوست پسری و باهاش ازدواج میکنی که مبادا قحطی شوهر بیاد پس چرا از ما نظر میخای بشین تحمل کن دیگهحالا یه عده نریزین سرم بگین املیاخه تمام این خیانتا و توهینای توی نی نی سایت بخاطر دوستی قبل از ازدواجشون بوده البته نوع دوستی هم مهمه که بعدش پسره برمیگرده میگه تو هرزه بودی گرفتمت😉😉

منظورتون اینه  در ازدواجهای سنتی شوهرخیانت نمیکنه ؟؟؟😳😳😳😳عحیبه اصلا ربطی نداره من در هر دودسته ادم  خیانتکار دیدم 

درضمن جمله اي كه ب وفور تو ني ني سايت از زبااان هم جنساي خودمون شنيدم اينه كه خانوما عادت دارن زنارو مقصر بدونن همه جا. خانوم عزيزي كه ميگي چون قبل ازدواج با همسرت دوست بودي پس حق داره ك بت بگه هرزه يا چون به دوست پسرت عشق ورزيدي... اون پسر تورو نميگيره ...

اين جملات از چ طرز فكري مياد؟؟ 

واقعا ادم متأسف ميشه 

عزیزم اون خانم با زن گرفتن براس شوهرش احساس خوشبختی میکنه مهم اون حسه خوشبختیه که هر کسی با یه چیزی به دستش میاره ! حالا من و شما بیایم اینجا خودمونو بکشیم برو طلاق بگیر ! اون خانم طلاق بگیره بعد از افسردگی بمیره از نظر من و شما خوشبختیه از نظر اون اوجه بدبختیه

دخترم تمام زندگی من

بچه ها من دیشب تواون تاپیک خیانت بودم بصورت خواننده حق بااستارهست همه میان فقط میگن خداازش نگذره برو ابروی اون زن فلانو ببر خدا این زنهارو برداره واگرکسی راهکار قاطعانه بده همه سرش میریزن

گر به هم اویزیم...مادو سرگشته تنها چون موج،به پناهی ک تومیجویی خواهیم رسید.اندر ان لحظه جادویی اوج

وای وای دیوار لطفا

دقیقااااا. یعنی کوبیدن سر به دیوار هم کمه. میگفت خیلی از خانمهای حوزشون برای شوهرهاشون زن گرفتن.‌تازه یکیشون رو میگفت به قدری شوهره پولداره. خانمش گفته وظیفه شرعیش هست که یک زن دیگه رو زیر پر و بالش بگیره. بعد از مسافرت رفتنشون تعریف میکرد که تا نصف راه زن اول جلو میشینه و چایی میوه سرویس میده. نصف راه بعد رو زن دومی. 

منم اون تاپیک رو خوندموقتی که خانواده راضی به ازدواج نباشن هیچ پشتوانه ای ندارن و باید تا اخر عمر خفت و خاری رو تحمل کننیکی نیست بگه اخه شما که ادعای روشنفکری داری و دنبال دوست پسری و باهاش ازدواج میکنی که مبادا قحطی شوهر بیاد پس چرا از ما نظر میخای بشین تحمل کن دیگهحالا یه عده نریزین سرم بگین املیاخه تمام این خیانتا و توهینای توی نی نی سایت بخاطر دوستی قبل از ازدواجشون بوده البته نوع دوستی هم مهمه که بعدش پسره برمیگرده میگه تو هرزه بودی گرفتمت😉😉

😑😑😑😑😑متاسفم

❤❤من همون نووووونا هستم❤❤

خوب خودش با حضرت فاطمه محشور شده بودیا نه 😂همسرش چند تا زن داشت؟

از قدیم میگن یه طرفه به قاضی بری راضی برمیگردیاز کحا معلوم خانوما  این داستانهای خیانت رو به نفع خودشون تعریف میکنن گاهی مردا مقصرن گاهی زنها توی یک اشتباه صددرصد یک نفر مقصر نیست مشکل خیانت باید زیر نظر یه مشاور ریشه یابی بشه نه اینجااااااا که تا هر حرفی میزنی میریزن سرت تش میزنن

آفرين منم به اين نتيجه رسيدم كه واقعا بعضيا از كاراي خودشون نميگن 

2706