2733
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرت ٣ بار كمه بزنه تو دهنت؟

نه کم نیست...ولی اونقدری هم نیست که بخوام ترکش کنم...شما اصلا نزاشتین من بقیه حرفمو بزنم...الانم اگه بگم میگین چرا زودتر نگفتی...

بندگانم را آگاه کن که من بسیار آمرزنده و مهربانم [حجر49]
2731
نه کم نیست...ولی اونقدری هم نیست که بخوام ترکش کنم...شما اصلا نزاشتین من بقیه حرفمو بزنم...الانم اگه بگم میگین چرا زودتر نگفتی...

من میفهمم چی میگی البته فقط در مورد کتک! بقیه زندگیتو نخوندم نمیدونم چه اتفاقایی افتاده فقط میتونم اینو بهت بگم که اگه با موندن خوشحال میشی و خوشبختی بمون عزیزم مشکلات زندگیتو درست کن

دخترم تمام زندگی من
عزیزم منظورتون از این جمله که کسی که ازاول  به این کارها عادت کرده چیه ؟یعنی به نظرتون کسی که با یک خانم به قصد ازدواج قبل از هر مراسم دوست میشه ادم مطمینی نیست ؟برعکس نظر شما من مطمینم ازدواج های زیادی با دوستی شروع میشه و یک عمر عشق پشت سرشه

نه جانم دوستی که خیلیم خوبه😉😉

فکر کنم همه اشتباه متوجه نظر من شدن من که گفتم تاپیک رو اشتبااااااه گرفتم اخه یه خانومه قبل از ازدواج رابطه ج ن س ی داشته با دوس پسرش بعدش باهاش ازدواج میکنه و بعد از ازدواج همش بهش میگفته هرزه

منم دارم میگم در اینصورت اقاهه هم یکطرف دیگه رابطه بوده حق نداره توهین کنه اما چون بدون رضایت خانواده ازدواج کرده الان راه برگشت نداره

من منظورم اوت تاپیک بود

الانم ده بار گفتم اشتباااااه شده اما نمیدونم چرا بعضیا بازم با تظراتشون ادمو میکوبن به دیوار😉😉

حال متکلم از کلامش پیداست ؛ از کوزه همان برون تراود ک در اوست...
تازه بردمش داره قرص میخوره

شوهر منم اوایل به خاط تربیت خانوادگیش فوق العاده عصبی و بددهن بود که خدا رو شکر با دور شدن از اون محیط خیلی بهتر شده ! شما هم راههایی که فکر میکنی خوبش میکنه رو برو ان شااله که جواب میگیری

دخترم تمام زندگی من
من میفهمم چی میگی البته فقط در مورد کتک! بقیه زندگیتو نخوندم نمیدونم چه اتفاقایی افتاده فقط میتونم اینو بهت بگم که اگه با موندن خوشحال میشی و خوشبختی بمون عزیزم مشکلات زندگیتو درست کن

ببین عزیزم اگه با شوهر من بد حرف بزنی اونمدباهات بد حرف میزنه...به خاطر همین من تصمیم گرفته بودم که باهاش منطقی صحبت کنم ولی نمیدونستم چی بگم اومدم اینجا از بقیه نظر بخوام که چی بگم ...همه گفتن چرا میخوای حرف بزنی باید دعوا کنی باید بزنی باید طلاق بگیری باید بری   

شب برفی جون ادمها با هم فرق دارند من و شما که وسط دعواشون نبودیم شرایطشون را هم نمیدونبم اگر تصمیم به موندن گرفته  ما حق نداریم بگیم کارش درسته یا غلط

اگه اينه پس چرا تاپيك ميزنه ميخواد ببينه چند نفر تو دهني ميخورن!!! خب ما داريم راهكار ميديم حرص ميخوريم نظر ميديم بعد اين خانوم كلا تاپيكو ميبنده 

اگه اينه پس چرا تاپيك ميزنه ميخواد ببينه چند نفر تو دهني ميخورن!!! خب ما داريم راهكار ميديم حرص ميخوريم نظر ميديم بعد اين خانوم كلا تاپيكو ميبنده

ممنونم از نظراتتون...به دردم نخورد بستم ...

2706