2733
2734
عنوان

واقعا خنده داره...

| مشاهده متن کامل بحث + 2335 بازدید | 237 پست
من این مدت به خیلی از خانوما تند و صریح گفتم که باید راهشونو عوض نه واسه این حرفایی که الان اینجا خوندم که حسودیم بشه عقده ای باشم و یا چه و چه واقعا دلم میسوزه و شدیدا عصبی میشم وقتی میبینم یه زن جوان که حتما زیباییهای خودش رو هم داره زندگیشو میذاره پای یه مرد لا قید که برای زنش و زندگیش ارزشی قائل نیست تا جوون هستین و انرژی و انگیزه دارین میتونین مسیر زندگیتونو عوض کنید و ازش لذت ببرید وگرنه سالهای بعد افسوس میخورید و حسرت روزهای از دست رفته داغونتون میکنه اگر ما زنها برای خودمون ارزش قائل باشیم و با خیلی رفتارها و کارهای نادرست مردها کنار نیایم اوضاع هم اینطوری نمیشه که انقدر بهمون ظلم بشه اینو بدونید که خودتون تو دنیا باید از هر کسی براتون مهمتر باشه چون خودتون تنها کسی هستید که قراره تا آخر عمر باهاش زندگی کنید حتی بچتون هم میره و شما می مونید و یه دنیا حسرت اینا رو میگم چون واقعا دیوونه میشم وقتی میبینم به خودتون اهمیت نمیدید وگرنه من که پدر کشتگی ندارم باهاتون و اینو بدونید هر زنی دوس داره زنهای دیگه خوشبخت باشن و اگر آدم کوته فکری باشه حتی میگه هرچی زن بیوه کمتر باشه مرد من هم کمتر ممکنه خطا کنه اما باید دیدمون رو باز کنیم پشت هم باشیم ما همجنسیم باید هوای همو داشته باشیم خواهر من عزیز من به خودت بها بده

اي بابا الان يه عده دوباره ميريزن سرت 

آره همه تلاشمو میکنم.ممنونم عزیزم.یه سوال میشه بپرسم؟شوهرم عقدناممو مخفی کرده.اگ ب همون محضری ک عقد کردم برم بگم عقدناممو گم کردم بهم میدن؟

اره خب احتمالا ميشه يه كارايي كرد بالاخره هستن كسايي كه واقعا گم كنن و درخواست بدن بازم برو سوال كن ولي مطمئنم كه ميشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب برفی خیلیا تو اون تاپیک نظر شما رد داشتن ولی محترمانه حرف میزنن کسی هم بهشون اعتراض نکرد شما بسیار تند صحبت میکنی ضمن اینکه به یکی دیگه از کاربرا بابت تاپیکی که قبلا زده بود کنایه زدی که کار خیلی زشتی بود .عزیزم با خودت روراست باش

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2728
اره خب احتمالا ميشه يه كارايي كرد بالاخره هستن كسايي كه واقعا گم كنن و درخواست بدن بازم برو سوال كن ولي مطمئنم كه ميشه

ممنون عزیزم

می گویند لیاقتت را نداشت...نمی دانند که تو فقط دوستم نداشته ای...

شب برفی خیلیا تو اون تاپیک نظر شما رد داشتن ولی محترمانه حرف میزنن کسی هم بهشون اعتراض نکرد شما بسیار تند صحبت میکنی ضمن اینکه به یکی دیگه از کاربرا بابت تاپیکی که قبلا زده بود کنایه زدی که کار خیلی زشتی بود .عزیزم با خودت روراست باش

من نظرم تند نيست حرف حقيقتو ميزنم خيليا ميان الكي دلخوشي ميدن من ولي توهيني نميكنم فقط خيلي روراست ميام حرفمو ميزنم اون خانومم خيلي بد صحبت ميكنن خودشون ماشالا از هيچ توهيني دريغ نميكنن 

تو هموم تاپیک کاربر شب تاب هم اومد و با دلایلش به استارتر گفت که شاید داره اشتباه میکنه چرا کسی در برابر اون موضع نگرفت؟ اشکال از طرز صحبت کردنته 

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2740
بشین و بفرما و بتمرگ سه تاش در اصل یک معنی داره وای بازخوردش؟؟؟؟

من به كسي در حده بتمرگ نگفتم نميدونم شما تاپيكاي منو خوندين يا نه ولي اصلا توهين نكردم مثلا به يكي گفتم خيلي احساسي تصميم ميگيري 

ببین شب برفی یکبار دیگه پست هات رو تو اون تاپیک بخون من اون موقع داشتم خاموش میخوندم واقعا از همه تندتر صحبت میکردی خیلیا حرف تو رو گفتن ولی با زبون ملایم

از من هم ناراحت نشو خواستم بهت بگم که عکس العمل خیلی از کاربرا واقعا در برابر افکارت نیست خیلی وقتا در برابر طرز بیانته

ببین شب برفی یکبار دیگه پست هات رو تو اون تاپیک بخون من اون موقع داشتم خاموش میخوندم واقعا از همه تندتر صحبت میکردی خیلیا حرف تو رو گفتن ولی با زبون ملایم

شايد لحنم تند باشه كه البته قبول ندارم ولي خب حرف و بي در واسي ميگم ولي بعضيا كه اصلا حتي بهشون مربوطم نميشه ميان توهين ميكنن ديدي حتما اون افرادم 

از من هم ناراحت نشو خواستم بهت بگم که عکس العمل خیلی از کاربرا واقعا در برابر افکارت نیست خیلی وقتا در برابر طرز بیانته

نه اتفاقا ناراحت نميشم شايد بعضي اوقات اينجوري برداشت بشه ولي انصافا بعضيا دوست دارن الكي بنويسن طرف ٢ صفحه از بدبختياش ميگه راه حل ميگي ناراحت ميشه آخرم ميگه من خيلي از زندگيم راضيم 

من کلا زیاد صحبت نمیکنم ولی نمیدونم چرا ایندفعه بلبل زبون شدم فقط اومدم بگم که آدمها رو در بستر خانوادگی و فرهنگی و مذهبی که هستند درک کنید و به تصمیماتشون با توجه به شرایطی که داخلش هستن نگاه کنید و قضاوت کنید برای بعضی از زن های این کشور هنوز شرایطی فراهم نیست که با دعوا و بداخلاقی شوهر و ....بتونن از موضع قدرت وارد بشن شاید پشتوانه خانوادگی و مالی ندارن شاید از لحاظ روانی بعدها مورد بازخواست قرار میگیرند شاید اصلا این مهارت و اعتماد به نفس در خانواده بهش آموزش داده نشده که جلوی زورگویی بایستن 

2706