2737
2739
عنوان

واقعا خنده داره...

2335 بازدید | 237 پست

الان تازه متوجه شدم بايد چيجوري حرف بزنم يه خانومي از خيانت همسرشون گفتن و اينكه دوباره به زندگي برگشتن من اومدم گفتم شرطاي سخت تر بذار و حواستو جمع كن چون احتمال خيانت بازم هست يكي اومد گفت منفي نگري يكي گفت شرلوك هولمز يكي گفت حسودي يعني واقعا ظرفيت انتقادو ندارين چرا ميايين اينجا نظر ميدين چه حرفه عجيبي زدم كه بعضيا انقدر سوختن والا نميدونم نميدونستم ظرفيت بعضيا انقدر كمه ممنون كه آگاهم كردين 

شب برفي تا زماني كه تاپيك مارال بود ، خيلي از خانمها با اين تز فكري ، همشون اونجا جمع بودن 

ولي از وقتي تاپيك تركيد پخش شدن تو سطح سايت 

من بارها ديدم كه ميان ميگن اجازه زن دست شوهرشه ، مي تونه نذاره از در بري بيرون 

يا ديدم ميگن صيغه حق مرد هست و............

منظورم رو اميدوارم تونسته باشم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شب برفي تا زماني كه تاپيك مارال بود ، خيلي از خانمها با اين تز فكري ، همشون اونجا جمع بودن ولي از وقتي تاپيك تركيد پخش شدن تو سطح سايت من بارها ديدم كه ميان ميگن اجازه زن دست شوهرشه ، مي تونه نذاره از در بري بيرون يا ديدم ميگن صيغه حق مرد هست و............منظورم رو اميدوارم تونسته باشم بگم

زنی وجود داره که طرز فکرش این باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وحشتناکه!!!! واقعا وحشتناکه

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ

نگا دیگه اینجا کلا باید نظراتت مچ کنی با بقیه یکم نظر متفاوت بدی میریزن سرت باید سکوت کنی و نظر ندی همچین دعوا هم دارن که انگار ارث باباشون خوردی

منم و دوتا جوجه رنگی و بابا قوقولی  
2738
شب برفي تا زماني كه تاپيك مارال بود ، خيلي از خانمها با اين تز فكري ، همشون اونجا جمع بودن ولي از وقتي تاپيك تركيد پخش شدن تو سطح سايت من بارها ديدم كه ميان ميگن اجازه زن دست شوهرشه ، مي تونه نذاره از در بري بيرون يا ديدم ميگن صيغه حق مرد هست و............منظورم رو اميدوارم تونسته باشم بگم

آره واقعا ما زنا خودمون تقصير داريم خودمونو تشويق به تو سري خوري ميكنيم يكي ميگه با همه ي بلايي كه سرم اومده خيانت كتك تحقير بازم موندم و دارم بيشتر تحقير ميشم ما اومديم راهكار داديم يكي اومده ميگه چرا جنبه دردو دل نداريد يعني واقعا موندم از بعضيا 

نگا دیگه اینجا کلا باید نظراتت مچ کنی با بقیه یکم نظر متفاوت بدی میریزن سرت باید سکوت کنی و نظر ندی همچین دعوا هم دارن که انگار ارث باباشون خوردی

کلا جامعه همینجوره عزیزم

مشت نمونه ی خرواره

ناگهان دلت میگیرد.................""از فاصله ی بین آنچه میخواستی و آنچه که هستی""....................
حسودش منو کشته! واقعا درک نمیکنم یه عده رو آخه حسودی به چی؟

به اینکه شوهرش بهش خیانت کرده

اخه نیست جامعه داره به این سمت پیش میره ماو شوهرامون املیم

اینه که حسودی میکنیم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2706