2733
2739
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
رزجونم ب منم بده روزی یه جزئ میخونم

چشم.ممنون گلم.فردا خبرشو میدم.😚

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رزعزیزم خیلی زحمت کشیدی واقعا

ان شاالله حاجت روابشی که صددرصد میشی

عاشق امضات شدم منم به حاجتام برسم  میترکونم

مثل اینکه قسمتم واسه هردوتانیت مهمم ختم بردارم 

منتظر تغییرات هستم 

فقط اسماجایگزین میشه درسته؟

رزعزیزم خیلی زحمت کشیدی واقعاان شاالله حاجت روابشی که صددرصد میشیعاشق امضات شدم منم به حاجتام برسم  میترکونممثل اینکه قسمتم واسه هردوتانیت مهمم ختم بردارم منتظر تغییرات هستم فقط اسماجایگزین میشه درسته؟

بله.ختمها دست نخورده میمونه فقط اسمها عوض میشه

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
2742
رزعزیزم خیلی زحمت کشیدی واقعاان شاالله حاجت روابشی که صددرصد میشیعاشق امضات شدم منم به حاجتام برسم  میترکونممثل اینکه قسمتم واسه هردوتانیت مهمم ختم بردارم منتظر تغییرات هستم فقط اسماجایگزین میشه درسته؟

ان شاءالله همه عزیزان حاجت روابشن.عزیزدلم.من دیروز سه راسیمین بودماااا😆😆

سلام رز عزیز میشه بگی چه اسمای عوض شدن تا یاداشت کنیم

برای همتون بصورت پیغام میفرستم.یه کم طول میکشه

2738
فدات خب میومدی اینورقابل ندونستیا

😘😘

سلام خانما 

من طبق برنامه اي ك داده بودي دو حزب اخر رو خوندم البته اگه تغييراتي ايجاد نكردي.

انشاالله اين دو دوستمونم حاجتشونو بگيرن.

التماس دعا از حمتون

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          
2706