2733
2734
عنوان

گروه ختم قرآن ماه رمضان

| مشاهده متن کامل بحث + 4081 بازدید | 502 پست
برنامه ختم قرآنی نورا خانمروز اول : (پدرخورشیدخانم-سمانه خانم) : ختم ۵۰روز دوم : (زهرا خانم-نازی خانم) : ختم ۵۱روز سوم : (آرامیس خانم-الهه خانم) : ختم ۵۲روز چهارم : (یکتاخانم-فرشته کوچولو) : ختم ۵۳روز پنجم : (رزقرمز-لینداخانم) : ختم ۵۴روزششم: (نگین خانم-فاطمه خانم) : ختم ۵۵روز هفتم : (دخی خانم- آلای دل) : ختم ۵۶روزهشتم : (نفس خانم-میناخانم) : ختم ۵۷روز نهم : (ستاره خانم-sohaخانم) : ختم ۵۸روزدهم : (عاطفه خانم-خدیجه خانم) : ختم ۵۹روزیازدهم : (مامان فاطیما-الهه موسوی) : ختم ۶۰روز دوازدهم : (یلداخانم-emaخانم) : ختم ۱روزسیزدهم : (هستی خانم-صفوراخانم) : ختم ۲روزچهاردهم : (مریم خانم-آیسون خانم) : ختم ۳روزپانزدهم : (مژگان خانم-خواننده خاموش) : ختم ۴روزشانزدهم : (پرنیاخانم-سما خانم) : ختم ۵روزهفدهم : (مادرسماخانم-تابستان) : ختم ۶روزهجدهم : (سوگلی خانم-نسیم بهاری) : ختم ۷روزنوزدهم : (نازلی خانم-کبری خانم) : ختم ۸روزبیستم : (ماه پیشونی-مامان ماهانش)  : ختم ۹روزبیست ویکم : (ملودی خانم-فاطمه الف خانم) : ختم ۱۰روزبیست ودوم : (زهراzخانم-نیکاخانم) : ختم ۱۱روزبیست وسوم :(دخترشیرازی-نیلوفرخانم) : ختم ۱۲روزبیست وچهارم : (پروین خانم-مرضیه خانم) : ختم ۱۳روز بیست وپنجم : (امیدبه زندگی-نوراخانم) : ختم ۱۴روزبیست وششم : (مامان ایلیا-هستی۲خانم) : ختم ۱۵روزبیست وهفتم : (سمیه خانم-زینب خانم) : ختم ۱۶روزبیست و هشتم : (مینا۲خانم-مامی پرنیان) : ختم ۱۷روزبیست و نهم : (الیناخانم-یاسی خانم) : ختم ۱۸روزسی ام : (فاطمه۲خانم-سلماخانم) : ختم ۱۹حاجت روا ان شاءالله

1دنیا ممنون از این همه زحمت دوست عزیز...شرمندتم  واقعا کار سختی بود مدیریت این ختم انشا... حاجتتو بگیری

حالا سه قلب دارم..یک قلب در کنارم و دو قلب در وجودم..اما هر کدام را که بدهم جانم می رود..الهی شکرت بابت نعمتت...مراقب نی نیم باش
1دنیا ممنون از این همه زحمت دوست عزیز...شرمندتم  واقعا کار سختی بود مدیریت این ختم انشا... حاجتتو بگیری

ممنون گلم.فقط دعا کن بقیه عم اعلام حضور کنند.نگرانم😣

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیدم ممنون بابت زحمتت

عزیزم کاملا متوجه روند ختم شدی؟؟

باید از تقسیم بندی حزبها هم یادداشت کنی.لطفا تمام توضیحاتی که بافونت رنگی نوشتم بخون

رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ  لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثینبگو آآآمییین
سلام رز جان ممنون اطلاع دادی کامل متوجه شدم عزیزم

سماجان بی زحمت هم برنامه خودت هم برنامه مامانت رو لایک کن که خیالم راحت بشع.

از تقسیم بندی حزبها یادداست برداری کردی؟

سلام عزیزم. لطفا من رو از لیست خط بزن. چون هفته اول ماه رمضان پری هستم. متشکرم

سلام آرامیس جان.بی زحمت برنامه خودت رو لایک کن خیالم راحت بشع.از برنامه خودت و تقسیم بندی حزبها هام یادداشت بردار

ممنون عزیز دلم بابت اینهمه زحمتی که کشیدی به انشالله خداوند هرچی بخای بهت بده .

دوستای گلم اگه بامعنی بخونیم خیلی بهتر ازته دل براخم دعاکنیم 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
2740

دوستان سلام.

هنوز چندنفرازخانوما اعلام حضور نکردند

برای اینکه ختم خدای نکرده نمونه موافقید ختمهاشون رو بینمون پخش کنم؟

اینطوری ممکنه دوروز درماه براتون یه جز بیفته

هرکس میتونه لطفا خبر بده

ممنونم

رز جانم الهی به حق این ماه مبارک و تک تک آیه ها حاجت روا بشی و خدا عزت دنیا و آخرت بهت بده

خیلی زحمت کشیدی واقعا

و اینجور که میبینم تا آخر خواهی کشید  

دوستان حاجت همگی روا انشالله

فقط بخونید لطفا یهو نیمه رها نکنید حتی سایت قطع شد یا هرچی

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
سماجان بی زحمت هم برنامه خودت هم برنامه مامانت رو لایک کن که خیالم راحت بشع.از تقسیم بندی حزبها یادداست برداری کردی؟

بله اسکرین شات گرفتم که یهو سایت رفت داشته باشم

دوستان سلام.هنوز چندنفرازخانوما اعلام حضور نکردندبرای اینکه ختم خدای نکرده نمونه موافقید ختمهاشون رو بینمون پخش کنم؟اینطوری ممکنه دوروز درماه براتون یه جز بیفتههرکس میتونه لطفا خبر بدهممنونم

باشه عزیزم اگر تا فردا نیومدن اعلام حضور نکردن برنامه یکی رو به من بده

رز جانم الهی به حق این ماه مبارک و تک تک آیه ها حاجت روا بشی و خدا عزت دنیا و آخرت بهت بدهخیلی زحمت کشیدی واقعاو اینجور که میبینم تا آخر خواهی کشید  دوستان حاجت همگی روا انشاللهفقط بخونید لطفا یهو نیمه رها نکنید حتی سایت قطع شد یا هرچی

فدات شم.دعا کن بقیه هم اعلام حضور کنن وگرنه باید برنامشونو پخش کنم بین همه

2706