2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رفتم سوختم و درد داشت زمستون هم باید کولر روشن می‌کردن

رفتم لیزر لونا)الکس دایود آن دی اگ)بود نه درد داره نه کولر میخواد نه میسوزونه وکاملا موثر بود هشت ماهه مو در نیاوردم

سراسر زندگی من معجزه بود 
2731
رفتم سوختم و درد داشت زمستون هم باید کولر روشن می‌کردن رفتم لیزر لونا)الکس دایود آن دی اگ)بود نه در ...

ببخشید اگه تهران هستی کدوم مرکز رفتی

اصفهانی نیستم ولی اصفهان زندگی میکنم. دور از خانواده ام 

من اپراتور لیزرم و با دستگاه الکس کندلا کار میکنم تقریبا همه راضین ازش نه درد نداره نه نیاز به ژل و..

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
شما جلسه سوم اینا موهاتون هنوز نوک میزد؟ 

عزیزم هر جلسه بعد لیزر دوباره درمیان ولی بعد میریزن

از جلسه 5به بعد دیگه درنمیاد یا کمتر درمیاد بعدم همونام میریزن 

سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. 
من اپراتور لیزرم و با دستگاه الکس کندلا کار میکنم تقریبا همه راضین ازش نه درد نداره نه نیاز به ژل و. ...

اخه الان سه جلسه اس با تیتانیوم میرم ولی هنوز موهام نوک میزنه به نظرتون طبیعیه؟ 

زیر بغلم نازک شده فقط و هنوز در میاد در حد نیم میلی متر

یه سوال دیگه موها که سست شدن زیر پوست بکشیشون بیرون مشکل داره؟ 

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست.
عزیزم هر جلسه بعد لیزر دوباره درمیان ولی بعد میریزن از جلسه 5به بعد دیگه درنمیاد یا کمتر درمیاد بعد ...

مرسی 

شما بین جلسه های لیزر شیو میکردید؟ 

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست.
سلام ببخشید یه سوال لیزر رو موهای زیر پوستی تاثیر داره؟

بله

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
2706