2752
2734
عنوان

اون تاپیکه تو پربازدیدها رو دیدین؟

363 بازدید | 23 پست

(پیام من به شوهرم) چقدر استارتر تاپیک خودش تند رفت سر یه حرف کاربر بعد میگفت این اومده حال خوشمو آتیش برنه سعی میکرد خودشو هم مودب و مهربون نشون بده😂

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

اره😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

😐حس کردم نامزدی باشه یا حداقل تازه از حجله در اومده باشه با این پیامش به شوهرش😂😐🚶🏻‍♀️

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جریانش چیشد بعداً صبح اومدم دیدم نیس تاپیک

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
2731

دقیقا

خیلی حرفهای زشتی زد

من تعجب کردم

فکر کنم اولین بار بود با همسرش همچین حرف‌هایی زده فکر کرده الان عالم و آدم دارن بهش حسودی میکنن😑😑😑😑

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
تا اونجاش نخوندم.صفحه چند بود؟

نمیدونم از صفحه دو سه شروع شد تا آخر استارتر تاپیک رو قفل کرد تعداد صفحات کمه

من که تازگی خوندمش

آهان مرسی جانم 

« پُرم از هیچ ••‌! ‌»💘 نَکشیدی تا ببینی چی کِشیدم🥲 #واس‍ع‌ه‍‌ر‌چ‍‌ی‍‌زی‌ج‍‌ل‍‌و‌ج‍‌ل‍‌و‌ذوق‌ک‍‌ردی‍‌م‌ک‍‌ن‍‌س‍‌ل‌ش‍‌د💔🌿زِندِگیمون شُدِه خَندِه هایِ مَصنوعی لا بِ لای دَردایِ واقِعی:)!❤️‍🩹میگن بعد مرگ، 7 دقیقه مغز ، تمام خاطراتو نشون میده اون وقت میتونم دوباره ببینمت:)🥀1402,6,21 
جریانش چیشد بعداً صبح اومدم دیدم نیس تاپیک

استارتر تاپیک رو قفل کرد وقتی دید همه از رفتار زشتش ایراد گرفتن

مرسی عزیزم اوایل تاپیک هممون گفتیم که فقط یه اس تبریک تولد بگو ولی تماس گرفتن گریه ،احتمالش زیاده برگرده ولی احساس میکنم بازم زندگیش رو درست ادامه نده اون خانم

منم راجبش تاپیک زدم😅 

بنظرم کاربر چمن بارون زده 

مقصر بود چرا وقتی ی نفر تاپیک میزنه از حال خوشش طرف میخاد بهش ثابت کنه که تو خیلی بدبختی و داری اشتباه میکنی و بعدا به حرفم میرسی تازه اصلا کوتاه نمیومد پا ب پا استارتر فحاشی میکرد 

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔

میشد اینطوری حال خوب کسی رو خراب نکرد 

بنظرم تقصیر همون کاربر بود که ادامه داد و البته استارتر هم بی تقصیر نبود که سریع اوج گرفت... گاهی وقتا خیلی اینجا تاسف بار میشه. 

💛🌱🙃💚✨