2737
2734
عنوان

الان داف ینی چی دقیقا

280 بازدید | 41 پست

اصن خوشم نمیاد از کلمش یه جوریه

یاد ادمای خرابا و هولای دورشون میفتم🥴

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌

منطقیع

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داف ی زمانی ب دخترایی ک کلیپس اندازه کله من میزدن میگفتن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2728
2740

وای افرین دقیقا من اگ یکی بهم بگه ازش خواهش میکنم بار دوم این کلمه رو نگه چون احساس خوبی نمیگیرم و از خودم بدم میاد

🤍من ز ایل سترگ بختیارم ، به کوروش میرسد ایل و تبارم ، همی دانم ک بختم بلند است ، که بخت یار منو من بختیارم🤍
یکی ک سینه و باسن بزرگی داره عملی و ژل زده اس ب این میگن داف

که سلیقه نود درصد پسراس 

I'll be someone No one thought I could be ;)                                                                     Be special like MOON :)💫🌌
داف ی زمانی ب دخترایی ک کلیپس اندازه کله من میزدن میگفتن

🤣🤣

2706