2733
2739
عنوان

آبله زدم تو رو قرآن کمک کنید

338 بازدید | 68 پست

دو روزه آبله زدم امروز روزه سومه. یعنی تو موهام و صورتم یه جای خالی نمونده. از دیروز صبح از خارش و دردشون دارم میمیرم خیلی خارش دارنننن کالامین میزنم و قرص ولی اصلا فایده ندارد خارش داره میکشتم تو رو به قرآن اگه تجربه ای دارین بهم بگین حالم بده

من هفته پیش زدم قرص تبخال هر دوازده ساعت یه دونه بخور دو روزه همشون خشک میشن حموم زیاد برو 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این تدابیر لحاظ بفرمایید کمک کننده است و مجرب ان شاالله

خاکشیر دود بدین روزی دوبار حداقل تا سه روز زیر لباس دود بدین ......عالیه همون۳روزه خوب می‌شند به اذن خدا

خاکشیرناشتا بخورن

وبعد آب انار یا دو ق غ رب انار شیرین در یک لیوان آب ولرم  بجای صبحانه بدین

وسرخ کرده وشیرینی نخوره .

سکنجبین  و رب انار وخنکی ها عالیه

سدروماست روی جوش ها بزنید

برای خارش هم عرق کاسنی باپنبه  به جوش ها بزنید

فقط نوشیدنی یخ بخور مثل ابمیوه اب هندونه خود هندونه دکتر بری هم برا سرم می زنه خوبه ما خانوادگی گزفته بودیم چند ماه پیش درد خارشش یک هفته هست

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2740

قرصت چیه ؟؟دوتا قرص داره واینکه تا پنج شش روز اول همین اوضاع و داری بعد عادی میشه بعد از ده روز کلا خوب میشی فقط عزیزم حمام‌نرو‌بدتر میشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»

یه چیز دیگه هم اینکه اصلا به جوشاش دس نزن چون جاشون میمونه برا من جای یکیشون بالای لبم گود شد

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
نه میگن نه آمپول داره نه قرص به خدا دارم میمیرم از خارش 

حمام بروباصابون بچه بدنتوبشوربازبیا پمادبزن طرف اشپزخونه نروکه چیزی سرخ میکنن خنکی زیادبخور

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706