2733
2734
عنوان

آبله زدم تو رو قرآن کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون گلم به خدا اگه کم کنه خارش رو حتما دهات میگنم

خواهش میکنم گلم ،،،من به پسرم میدادم شبا راحت می‌خوابید ،،گاهی دوتا باهم بهش میدادم ،،انشالله که شما هم زود خوب میشی و بلا ازتون دورباشه 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
رفتم آمپول زدن قرص های که شما گفتی هم برام نوشت ولی بازم خیلی خارش داره به نظرت فردا خوب میشه خارشم،

اره گلم هیدروکسی زین برا خارش هست معمولا شدت خارش شب بیشتر هست قبل از خواب دوتا بخور هیچ اشکالی نداره حتی تو روز دیدی اذیت میشی دوتا بخور سعی کن بخوابی خیلی زودتر خوب میشه تاثیر عجیبی رو بهبودی داره اینم که میگم دوتا قرص باهم بخور نترس من به پسر سیزده سالم‌میدادم چون خودمم گرفتم‌میدونم چه. زجری میکشه آدم از خارش که کم شد یه دونه بخور 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
اره گلم هیدروکسی زین برا خارش هست معمولا شدت خارش شب بیشتر هست قبل از خواب دوتا بخور هیچ اشکالی ندار ...

سلام گلم خبی همون کارا رو انجام دادم امروز خارش ندارم خبلی‌فقط‌جوش ها دارن سیاه میشن مال صورتم ردش نمی‌مونه آخه خیلی هست تو صورتم 

سلام گلم خبی همون کارا رو انجام دادم امروز خارش ندارم خبلی‌فقط‌جوش ها دارن سیاه میشن مال صورتم ردش ن ...

سلام عزیز دلم ،،،خدا رو شکر 

نه گلم نگران جاشون نباش فقط دست بهشون نزن ..وقتی هم‌میخوابی صورتت رو بالش نزار رو کمر بخواب چون ممکنه از خستگی خوابت ببره و ناخواسته صورتت کشیده بشه به بالش خوب نیست ،،،دونه ها یواش یواش خشک که شدن بعدش روبه کوچیک شدن میرن و محو میشن 

حتی ممکنه بعدش که دونه ای رو صورتت نبود یه لک قوای جاش باشه نگران اونم نباش محو میشه میشی مثل روز اول ماه 

[QUOTE=334329839]دونه ها میافتن؟یا از بین میرن   بازم هی کرم بزنم یا کم تر بزنم[/QUOT

تو فاصله ای که داره خشک میشه ریز میشه و از بین‌میره پوستت صاف و یک دست مثل روز اولش میشه 

برا پماد هم اگر دونه ها هنوز حالت خیسی دارن یا آبکی هستن بزن وقتی دیدی خشک شدن و کوچیک دیگه نیازی نیست 

[QUOTE=334329839]دونه ها میافتن؟یا از بین میرن   بازم هی کرم بزنم یا کم تر بزنم[/QUOT تو فاصله ...

خیلی هم کوچیک نیستن ولی انگار زخمن خیلی خشکن بدنم هم هنوز خشک نشدن خیلیا ولی مال صورتم همشون سیاه شدن و خشک

خیلی هم کوچیک نیستن ولی انگار زخمن خیلی خشکن بدنم هم هنوز خشک نشدن خیلیا ولی مال صورتم همشون سیاه شد ...

پس فعلا پماد واستفاده کن ببین دیدی بعصی زخم ها خوب که میشه یه دفعه خودش می فته فقط یه جای لک میمونه تقریبا این شکلی که شدی دیگه پماد نمیخواد خوت کاملا متوجه میشی واینکه پماد به خشک شدنشون کمک میکنه ....کالامین بهت داده 

2706