2752
2734
عنوان

آبله زدم تو رو قرآن کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 68 پست
هر کدومش که افتاده اینجوری شده  یعنی جاش میمونه

نه عزیزم ،،این دونه ها چون تازه افتادن اینجوری هست،الان این دونه ها  هنوز خوب خوب نشدن فقط روشون  خشک شدن ولی نگران نباش  کامل از بین میره هیچ اثری ازشون نمی‌مونه ،، فقط و فقط در صورتی میمونه که با ناخن‌روشونو کنده باشی 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
نه عزیزم ،،این دونه ها چون تازه افتادن اینجوری هست،الان این دونه ها  هنوز خوب خوب نشدن فقط روشو ...

نه یدونه تور سرمو کندم فقط اینا موقع کرم زدن با مواقع عادی افتادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه یدونه تور سرمو کندم فقط اینا موقع کرم زدن با مواقع عادی افتادن 

پس خیالت راحت جاش نمی‌مونه ،،من پسرم روزی که ابله گرفت بعدش میگفتم محاله خوب بشه جاش میمونه ،،با جاش لک میشه الان اگر یه نفر ببینتش باورش نمیشه آبله داشته ،،،مهم‌فقط رعایت هست هنوز خوب نشدی به موقع رفتی حمام به خودت نگی لیف بزنم چون هنوز لعضیلش خیس هست 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2731
چشم حتما  چقدر می‌کشه کامل این قرمزی ها هم برن

روشن ،،بستگی به‌نوع پوستتون داره ولی در کل خیلی طول نمی‌کشه یه دفعه می‌بینید چیزی نمونده فکر کنم نهایتا ده تا ۱۵ روز 

روشن ،،بستگی به‌نوع پوستتون داره ولی در کل خیلی طول نمی‌کشه یه دفعه می‌بینید چیزی نمونده فکر کنم نها ...

الان من دیگه واگیر دار نیستم که میتونم پسرمو بغل کنم ؟برگردم خونمون خونه مامانمم الان یه هفتس

الان من دیگه واگیر دار نیستم که میتونم پسرمو بغل کنم ؟برگردم خونمون خونه مامانمم الان یه هفتس

آره گلم من پسرم بعد ده روز رفت مدرسه اگردقیق یک هفته هفت یاهشت روز شده  ،،هیچ ایرادی ندارد مشکلی نیست  ،،من شوهر خودم نگرفت  

عزیزم کمک من صورتم پر لکه بدنم میرم همش😭

حالا چرا گریه خانمی،،،،،

از قبل گفتم یه لک‌کوچیک تقریبا قهوای مانند روی پوستت میمونه،،،،کلناً از بین می‌ره ،،هیچ‌چیزی ازش نمیمونه ،،،نگران نباش یکم زمان بده شما تازه الان اگر اشتباه نکنم نه تا ده روز هست تازه ابله ها خشک شدن ،،بازم‌میگم تمام‌اکه ها از بین می‌ره چند بار حمام بری دوره ب بیماری کامل خوب بشه هیچ چیزی ازش نمی‌بینی صورت و بدنتون مثل روز اول میشه