2733
2734
عنوان

سقط

126 بازدید | 6 پست

سلام و عرض ادب وقتتون بخیر‌🌹

من زهرا خسروآبادی هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد مشاوره خانواده دانشگاه علامه طباطبایی🌱

میخواستم بابت یک پژوهش از شما کمک بگیرم...

ما قرار هست روی یک مقاله با موضوع سقط عمدی کار کنیم

اگر خودتون تجربه این کار رو دارید یا افرادی با این ویژگی رو سراغ دارید، ممنون میشم با رضایت خودش بهم معرفی کنید که یه مصاحبه باهاش داشته باشم

از این لحاظ اطمینان داشته باشید که نهایت رازداری اتفاق میوفته و هیچ اطلاعاتی ازشون در اختیار هیچ کسی قرار نمی گیره و کاملا ناشناخته میمونن و ما صرفاً تجاربی که دارن رو به عنوان داده های کلی و طبقه بندی شده مقاله مون استفاده میکنیم

واقعا اگر بتونید کمکم کنید خیلی ممنون میشم و لطف بزرگی می کنید🙏🏻

عزیزم داده های اینجا قابل استناد نیستن

نصف نی نی سایت بچه مدرسه آیه که طبق خیالاتشون از دوست پسرشون حاملن سقطشم کردن

باید از بیمارستان کیس پیدا کنی

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید