2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق چیه یعنی یه نفر رو هم برای روح اش و هم جسم اش دوست اش داشته باشی منظورم در مورد همسره . حتی اگر پیر بشه . حتی اگر مریض بشه . حتی اگر موهاش بریزه و سفید بشه وووو.... پاش بمونی تا آخر عمر . نیازهای روحی و مالی اش رو فراهم کنی . احترام اش رو توی پر تنش ترین لحظات زندگی نگه داری . این به این معنا پلید بودن و شیطانی بودن حس ... نسبت به زن خودش نیست . حتی برای خدا هم لذت بخشه اون قسمت از زندگی دو تا زوج . از طرف دیگه بر طرف کردنش خارج از ازدواج اونقدر بده که خدا می گه زنا کار از رحمت من به دوره .

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2742
طرف نداره شکم خودش و زنشو سیر کنه میره ۴ تا ۴ تا بچه درست میکنه  بابا علی دایی که میلیاردره فق ...

این طبیعت انسانهاس که هرچقد فقیرتر باشن بیشتر بچه میارن

دست خودشونم نیستا چون شرایط زندگیشون سخته به طور غریزی زیاد زاد و ولد میکنن که نسلشون منقرض نشه تحت اون شرایط سخت

💖💍متعهد به شاهزاده ام با اسب سفیدش💍🌈
2740

من فکر میکنم پسرا فقط هدفشون نیاز جنسی هست و اصلا وفا و عشق و عاشقی نمیدونن چیه،اونایی هم که حرف عشق میزنن دروغ میگن

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
فقط نظرات....  پس ما خانوما برا چی ازدواج میکنیم؟

من دلیلم نیاز عاطفیه، نیاز به حمایته، و اصلی ترینش تنها نبودن...

اگه این تنها نموندنه در آینده نبود، اصلا سمتش نمی‌رم.

والا خدا بگه ۳۵ سالگیت می‌میری، کلا سمت ازدواج نمی‌رم.

میشه بپرسم پسری که مذهبیه و ۲۵_۲۶ سالشه و تحت فشار نیازاشه ولی شرایط ازدواج نداره ، چیکار باید کنه ک ...

تاپیک کاربر قهرمان ضعیف کلاس 

رو از بالای صفحه سرچ کن درباره ی برادرش هست .

اون تاپیکی که بیشترین بازخورد رو داشته . جواب سوالت اونجاست

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706