2752
2734
عنوان

خانمای متاهل یه سوال فنی

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید نگرانته وقتی همه چیش خوبه این مسئله رو رعایت کن و گیر نده 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
2731
منم خودش میبردم ارایشگاه توماشینم میشینه تا کارم تموم میشه 

عقده ای شدیم بخدا .اگ کاری دستم بود درد ب دلم نمیشد اینقد تاپارک دم در خونمون هم  نمیزاره

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!
این اجازه هارو باید تو دوران عقد بگیری 

توی دوران عقد گفت بهم دوست ندارم تنهایی بری بیرون 

اما چون مجردی هم بامادرم میرفتم بیرون اصلاااا ندانستم انقد سخته 

[QUOTE=339186481]چی[/QUOTE

نوشتم شوهری میگم دستم خورد 

نصیحت امشب:تا دلتون بخواد پولدار گرسنه دیدم تحصیل کرده بیشعور دیدم خوشگل بی شخصیت دیدمفقط آدم بودن و انسانیت داشتن مهمه رفیق!

مشکل از خودته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
سخت شوهر من اوایل گیر میداد

من الان پنج ساله ازدواج کردم هرسال بدترمیشه هروقت چیزیم میگم میگ از دوست داشتن زیاده میترسم کسی ببینتت ازبس خوشگلی قیافه من همون لحظه 😒🫤

من الان پنج ساله ازدواج کردم هرسال بدترمیشه هروقت چیزیم میگم میگ از دوست داشتن زیاده میترسم کسی ببین ...

خوب همه. زنا خوشگلن  به من می‌گفت. تو فلان اینا گفتم ببین. زنی که بخواد کاری کنه  توخونه هم انجام میده