2733
2734

شنبه رفتیم دیت یه تاپیک راجبش گذاشتم ، خیلی معمولی باهام برخورد کرد ولی بهم گفت در نهایت که تو دختر های ولیو ای هستی ، بعد گفت آخر هفته بیا شهر ما بلیط رفت و برگشت و واست میگیزم که راحت باشی و اتاق زیاد داریم تا تو اجازه ندی سمت اتاقت هم نمیام میریم تهران رو میگردیم و بیشتر باهم آشنا میشیم (من دانشجو  شمالم)،بعد پریروز من بهش گفتم من اهل رابطه آزاد نیستم همینجوری بی مقدمه گفتم ، بعد گفت که من آدم چشم و دل سیری هستم و دلایلی  آورد ،و واقعا هم احساس میکنم همینه چون ایران زندگی نمیکنه پولداره ، پسا دکترا میخونه همه چیزش خوبه ، و گفت منم رابطه نمی‌خوام و قصدم اینه بیشتر باهات آشنا بشم و از این حرفا 

خیلی پخته و فهمیده رفتار می‌کنه یعنی اون آدم ایده اله هست که هممون تو مغزمون داریم ؟این انگار همونه !

ولی یه چیزی تو مغزمه ،۹۰درصد فالور و فالویبنگاش دخترن ، هیچ حس منفی بهش ندارم اما میگم اگه با اونا هم بره بیرون همینا رو بگه بهشون چی ؟البتع اونروز به من گفت که دختر سطح بالایی هستی و اصلا حس بد نگرفتم یکسری دختر ها اصلا نمیشه باهاشون حرف زد و فقط ذهنشون در گیر مسایل سطحیه 

و بعدش بهم گفت بیا آخر هفته تهران 

و منم نرفتم البته 

حاللا نظر شما چیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن مورد اینجوری دیدم خطری ترن 

ربطی به تحصیلات و روابط آزادم نداره بعضیا انحراف جنسی دارن طرف زن داره ولی باز دنبال رابطه با بقیه س پس درد شون اینا نیس بیمارن

به نظرم اعتماد نکن

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2731
از رو ظاهر قضاوت نکن و همینطوری هم قبول نکن و تا وقتی کاملا نشناختیش (ینی حداقل بعد یکی دوسال) باهاش ...

خونه که نمیرم بابا بهشم گفتم ،

اون ۶ماه دگ برمگرده آمریکا به این فکر میکنم آخه وقتی اونجا اونهمه دختر خوشگل هست که راحت. پا میدن تو همون تهرانش کافیه فقط با ماشینش بیاد یه چرخ بزنه کلی دختر می‌تونه سوار کنه ، چرا مثلا انقد ناز منو می‌کشه ؟اداهای منو جواب میده 

برو تهران ولی هتل بگیر دلیل نداره بری خونه غریبه. اگه قبول کرد که حله قبول نکرد فرار کن فقط گول حرفارم نخور اینا که حرفا قشنگ میزنن خیلی لاشی آن. 

طرف بهت گفته پاشو بیا خونم اول آشنایی 🙄😐😑 

اصن یه امواجی اومدن تو مغزم بگو خودت بیا شمال باهم آشنا بشیم 

نمیدونم دیگه خلاصه گول نخور گول نخور 

این حرف که اگه تو اجازه ندی نفس هم نمیکشم بهت دست نمیزنم هم فیلم قدیمیه بگو یکی دیگه پلی کن😁🤣

من حس خوبی نگرفتم.کلا به این جمله من چشم و دل سیرم آلرژی دارم

مردی۳۵سالشه ، آمریکا زندگی می‌کنه ، قبلا سعادت آباد تهران بوده چه خانواده ای داره خودش چه تحصیلاتی داره با مادر و خواهرش همش عکسای باز میگرن و این میزاره  ،بعد ببین من آنروز رفته بودم شالم رو باز گذاشته بودم یه پسر دگ بود از شدت هورنی بودن همونجا خورده بود منو ولی انقد عادی رفتار کرددددد که واقعا احساس کردم سالهاس منو دیده می‌شناسه عادیه بزلش 

خونه که نمیرم بابا بهشم گفتم ، اون ۶ماه دگ برمگرده آمریکا به این فکر میکنم آخه وقتی اونجا اونهمه دخ ...

خب بعضیا مریضن حالا من منظورم پارتنر شما نیست شاید ایشون واقعا نیت بدی نداشته باشه

اما همیشه باید درنظر بگیری بعضیا بهشون حال نمیده یکی بیاد خودش سوار شه باهاشون بیاد خونه 

دلشون میخواد خودشون مخ طرفو بزنن انگار اونجوری کیف میده بهشون

خلاصه ک مواظب خودت باش و راحت اعتماد نکن

دختر بودن، زیبا ترین غم دنیاس...
خونه که نمیرم بابا بهشم گفتم ، اون ۶ماه دگ برمگرده آمریکا به این فکر میکنم آخه وقتی اونجا اونهمه دخ ...

مطمئن باش فقط تو نیسی خیلیای دیگرم داره و اینکه یجوری براش تا قبل رفتنش سرگرمی ایی داره تلاش میکنه نظرتو جلب کنه بعد که خیالش راحت شد دارتت راحت ولت میکنه و سرد میشه... 

برو تهران ولی هتل بگیر دلیل نداره بری خونه غریبه. اگه قبول کرد که حله قبول نکرد فرار کن فقط گول حرفا ...

😂😂😂ببین یه جوری محو رفتاراش شدم حتی به پیشنهادش فکرم کردم 

خب بعضیا مریضن حالا من منظورم پارتنر شما نیست شاید ایشون واقعا نیت بدی نداشته باشه اما همیشه باید د ...

اره از این نظر هم میشه نگاه کرد اما خیلی آدم ایده آلیه همش دلم میخواد بگم واقعا تو از من خوشت اومده ؟