2733
2734
من دلیلم نیاز عاطفیه، نیاز به حمایته، و اصلی ترینش تنها نبودن... اگه این تنها نموندنه در آینده نبود ...

آقایون هم نیاز عاطفی دارن، زندگی مشترک به اصطلاح به سر و سامون رسیدن رو دوست دارن، این دلایلی که شما گفتین در آقایون هم وجود داره

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگاه به عنوان یه پسر، درسته پسرا غریزه جنسی خیلی  اذیتشون می کنه اما صرفا نه برای من که اینطور نیست توفکر  کن چرا فقط یه پسر برای رابطه جنسی خدا تومان هزینه کنه فشار روحی هم واقعا اذیت می شن 

بگو

پسر همسایمون ۳۰ سالشه. هر بار منو میبینه خیره میشه به صورتم و چشام . جوری که پلک هم نمیزنه.

حرفی هم نزده. فقط یه بار با مامانم منتظر تاکسی بودیم مارو رسوند. الان نزدیک ۲ ساله اینطوریه. نمیدونم منظوری داره؟ من با مامانش خیلی صمیمی ام. مامانش از من تعریف میکرد.

نظر شما چیه؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
عشق چیه یعنی یه نفر رو هم برای روح اش و هم جسم اش دوست اش داشته باشی منظورم در مورد همسره . حتی اگر ...

این کامنتی که گذاشتین رو اکثر نی نی سایتیا قبول ندارن چون به شدت مرد ستیز هستن، ولی درستش همینه، من در همسرم همچین چیزی رو دیدم

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
شما بگو جوابشو ما بریم دوساعت بگردیم پیدا کنیم.

کنترل چشم و تقویت ایمان . دور شدن از محرک ها . ورزش و دوری از تنهایی و بی کار نماندن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
بگو

راستش منم ازش اومده. اما خیلی وقتا نگاش نمیکنم. وقتی هم چشم تو چشم میشیم سرمو میندازم پائین.

چند بار مامانم متومه شد اون آقا به من نگاه میکنه. یک بار هم دوستم متوجه شد

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
آقایون هم نیاز عاطفی دارن، زندگی مشترک به اصطلاح به سر و سامون رسیدن رو دوست دارن، این دلایلی که شما ...

حق با شماس

خانمای این سایت همشون می‌گن نیاز ج....؟

اگه اینطوری بود که باید با اولین دختری که می‌بینن ازدواج کنن! ولی آقایونم معیارهایی دارن نه فقط به خاطر اون نیاز...

تامین نیاز عاطفی و جنسی

گاها فشار خانواده

حس حمایت‌گر بودن شونم فوران میکنه 

اکثرا هم خانم خونه‌دار میخوان ک تمام توجه خانم به ایشون باشه 

برخلاف چیزی ک ما تصور میکنیم اونام نیاز عاطفی دارن

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
این کامنتی که گذاشتین رو اکثر نی نی سایتیا قبول ندارن چون به شدت مرد ستیز هستن، ولی درستش همینه، من ...

خدا نگه اش داره برات ان شاا...

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
تا کی خب☹

تا فرجی بشه