2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اصلا عشق وجود نداره

من اونقدر عاشقم حاظرم الان عشقم بگه لایو بزار چ.ا.قو بزن به قلبت همینکارو میکنم.تسلیم به تمام معنا شدم دربرابرش.یه مرحله بالاتر عشق به خدا هست وقتی پیامبر خدا سر بچشو میخواست ببره ممکنه تو خشونت ببینی ولی این عشق واقعیه

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد
ارزوت به حقیقت پیوست .😂😂 نه بابا چ پیری تو الان از دخترای جوون دم بخت سایتی😁

اره از خوشحالی اشکم دراومد الحمدلله میخوام سجده شکر به جا بیارم😭😭😭🙏🙏🙏

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
ببخشید استاد☝

بفرما🤣

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد
آره واقعیه  من هنوزم مجردم ولی فکر کنم اون خانم ازدواج کرد

آها 

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2740
ن دیگه نشد اتفاقا وقتی بخواد ازدواج کنه تنها چیزی ک ربط داره گذشتش  ینی تو درباره گذشته دختره ...

حرف من دیس بک به اون حرفی بود که خانم ها میگن گذشته ی ما هیچ ربطی به آقایون نداره

ولی در عمل موافقم که گذشته ی زن و شوهر به یکدیگر مربوطه 

خب می‌خواسته مطمین بشه.وقتی هم مطمئن شد تلاششو کرد دید نمیتونه

سعی کنه بتونه

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
من اونقدر عاشقم حاظرم الان عشقم بگه لایو بزار چ.ا.قو بزن به قلبت همینکارو میکنم.تسلیم به تمام معنا ش ...

یه سوال دارم ازتون فرق شما پسرا وقتی دارین فیلم بازی میکنین و واقعا عاشق هستین چیه؟

ممکنه بعد کات کردن یه رابطه پشیمون بشید؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2706