2733
2739
😂😂😂

الان میگید که اقای که عضو نینی سایته خوب نیست .و زود قضاوت میکنید من بیست هشت سالمه تا حالا اینستا نداشتم .ما در هر لحظه دیگران را قضاوت میکنیم اما مهم اینه چه رفتاری میکنیم قضاوت رو در رفتارمون نیاریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مثلا من عاشق شما بشم.بعد شما بگین برو با کسی دیگه آشنا شو من مناسبت نیستم.حالا یا ن باید گیر بدم که ...

ببخشید استاد☝

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
سی سالشه؟😐😐 از شوهر من ۲ سال بزرگتره😐😐

آره از داداش بزرگه منم ۷ سال بزرگتره 

اما خیلی خوبه که به این چیزا اهمیت میده

داداش من یا سرکاره یا دانشگاست یا بیرونه 

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
اوف اون امضات که حرف دلتو میزنه خواهر😂

آره بخدا انقد بدم میاد ازشوون😂حتی با وجود امضامم میان تو تاپیکام نظر میدن😑

به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...                                                             لطفاً امضای من رو کپی نکنید❌
آره بخدا انقد بدم میاد ازشوون😂حتی با وجود امضامم میان تو تاپیکام نظر میدن😑

یا مثلا تو امضا مینویسی درخواست دوستی رو رد میکنم دوباره درخواست میدن 😑

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
چطور حرف از برابری میزنید و مخالف حضور آقایون تو سایت هستید؟!

تاپیک آخرتون واقعی هست؟😐

مشابهش رو ما داشتیم تو جمع دوستام

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤