2733
2734
اینم پادری اما کاملش نکردم😂

من هنوز باورم نمیشههه

من به داداشم میگم اتاقتو جم کن بش بر میخوره 

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدییی میگی واییییی به ارزوم رسیدم از بچگی دوست داشتم تاپیکم مطرح باشه😭😭😭 خدایا شکرت

😂😂😂😂

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
گذشته ی ما هیچ ربطی به خانم ها نداره

ن دیگه نشد اتفاقا وقتی بخواد ازدواج کنه تنها چیزی ک ربط داره گذشتش 

ینی تو درباره گذشته دختره نمیپرسی ؟!!!

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2731
میومدی سایت حتما تاپیک جنجالی و پربازدید هم میزدی😂😂

نه دیگه ارزوی پربازدید شدن به دلم موند ولی تو بیشترشون بودم الان پیر شدم دیگه😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
من یادمه واسه عمم که کاموا آورده بود جلو دوتا دختراش یه جوراب تو دوساعت بافتم سرم رو ولی بالا نیاورد ...

آفرین واقعا ادم عجیبی هستی

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
سانتامارتا    این اسکرینش میترسم تگش کنم ناراحت شه

به جهندم بزار بشه😅

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️