2733
2734
عنوان

یه جاری دارم مثل دم به شوهرش وصل شده🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم دو تا از خواهر شوهرام همینن یعنی باورتون نمیشه همیشه باهمن اوایل یکیشون که شوهرش میرفت دستشویی پشت در منتظرش بود تا بیاد بیرون حتی وقتی میخوان بشینن همیشه کنار هم شوهراشون هیجا حق تنهایی ندارن برن یعنی هیچ جا

آمین شود هر آنچه می پنداریم
اصلا رفتارشون درست نیست از نظر من انگار با ی بچه ازدواج کردی میخوای کنترلش کنی عاقبت خوبی نخواهد د ...

شش ماهه ازدواج کردن برادر شوهرم یبار می‌گفت بعد ازدواج یبارم تنها نرفتم بیرون خونه ، سر کارم که میرسونتش

جالبه خودش همه جا بدون شوهرش می‌ره 

2740
شش ماهه ازدواج کردن برادر شوهرم یبار می‌گفت بعد ازدواج یبارم تنها نرفتم بیرون خونه ، سر کارم که میرس ...

۶ماه؟ پس هنوز داغه برادرشوهرت

ان شاالله ک باهم بسازن و خوشبخت بشن ولی من اطرافم ندیدم زوجای این مدلی ک ب مشکل نخورن

بی توجهی کنترل شده چطور هست عزیزم ؟!  همسرم مدتیه کاملا رفتارهای محبت آمیزش رو گذاشته کنار نها ...

منظورم اینه شور توجه و علاقه رو در نداریم ،یه خانم برادر داشتم(الان جدا. شده) همش زیرپوشهای شوهرش دستش بود و بو میکرد و بوس میکرد ،مدااااام قربون صدقه می‌رفت و چسبیده بود به برادرم اصلا یه چیز حال به هم زنی 

در مورد شوهر شما نمیدونم معمولا مردها وقتی فکرشون خیلی مشغوله ساکت میشن و ابراز علاقه نمیکنند

نه پارانویید نیست ، کلا میخواد همه چیز زندگی تو دست خودش باشه 

پس کنترل گر. اینم از اضطراب میاد. منم تا حدی کنترل گر هستم اما مثلا روی خورد و خوراک همسرم حساس هستم و چیزای دیگه اما نه این چیزا. و دارم رو خودم کار میکنم

منظورم اینه شور توجه و علاقه رو در نداریم ،یه خانم برادر داشتم(الان جدا. شده) همش زیرپوشهای شوهرش دس ...

همسرم چندماه هست مشکل مالی داره ممکنه از اون باشه؟ 

ولی آخه دیگه رسیده به صفر توجهش حتی از نظر جسمی بهم توجهی نداره 

اینقدر یعنی تاثیر داره مشکلات ؟

با عقل جور نمیاد 

انگشتر دست هم اگه دست کنی گاهی اوقات از دستت در میاریش این یکی دیگه نوبره

میبره سرکار مگه پسرشه😳

ولا پسر خود آدم هم شاخ در میاره میگه ،دوستام ال میگن بل میگن که چرا مادرت دو دستی تو رو گرفته🤔

.
2706