2737
2734
عنوان

یه جاری دارم مثل دم به شوهرش وصل شده🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1048 بازدید | 53 پست

سلیطه ب این میگن حقیقتا دمش گرم

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار میکرد !؟ جاری من حتی خودش ماشینو می‌بره تعمیرگاه یا بنزین میزنه

میخواستم برم خونه پدر مادرم همیشه باهام بود یبار تنها نمیزاشت برم بعد آدم دلش میخواد از همچین آدمی دوری کنه فقط تنهایی رو آرزو میکنن برای آدم 

[QUOTE=333641499]چرا تا در دستشویی می‌رفت همراهش،!؟[/QUOTEچی بگم والا تازه خانوادش هم بهش افتخار میکنن میگن چقدر هم دیگه رو دوست دارن کلا خیلی عجیبن من اوایل خیلی برام عجیب بود هر چند هنوزم برام عادی نشده رفتاراشون😀

آمین شود هر آنچه می پنداریم
2742
همسرم چندماه هست مشکل مالی داره ممکنه از اون باشه؟  ولی آخه دیگه رسیده به صفر توجهش حتی از نظر ...

دقیقا همونه،اما ازش بخواه ،باهاش صحبت کن ،انقدر تو مشکلاتش غرقه که این مورد رو یادش رفته ،البته بهش بگو که درکش میکنی ولی بگو من حسم بده وقتی بهم ابراز احساسات نمیکنی

چکار میکرد !؟ جاری من حتی خودش ماشینو می‌بره تعمیرگاه یا بنزین میزنه

بعد یمدت برادرشوهرت میزنه ب سیم آخر البته امیدوارم خوشبخت باشن و کنار بیان باهم ولی منطق میگ هر آدمی ی صبری داره معلومه برادر شوهر شمام فعلا تو محطوطع صبر هست 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

من دوس ندارم

نقش مادری داره تا همسر بودن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یک زندگی نرمال اصلا اینطور نیست...

ما دیگران را خفه کنیم تا کنار ما باشن؟

البته برای مردانی که خائن هستند و یا اعتبار درست و حسابی ندارند، این روش میتونه زمینه خیانت را کم کنه اما مردی که اینجوری بخواد کنارمون باشه نمیدونم چه ارزشی داره

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738