2737
2739
عنوان

یه جاری دارم مثل دم به شوهرش وصل شده🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشتباه میکنه ادماروازهرچی منع کنی بیشترحریص میشن چندسال دگه نتیجه رفتارامروزشومیبینه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

عزیزم اصلا هم کار خوبی نمیکنه، بالاخره ی روز این مرد سرریز میکنه. ازدواج کرده اسیری که نرفته. هر چیزی حدی داره. نه رفیق بازی نه اینجوری. خودمون تصور کنیم هر جا میخوایم بریم شوهرمون بهمون چسبیده باشه. حتی فکرش هم آزاردهنده س. انشالا که جاری تون مشکل پارانوئید نداشته باشن چون زندگی با این آدم ها غیرقابل تحمل و عموما به جدایی منجر میشه

اشتباه میکنه این چ کاریه مرده ازش خسته میشه مرد از زن آوزیون بدش میا

نه بابا ما هم یکیو داریم اینجوری والا مرده بیشتر وابستش شده، چسبیده به زندگیش، اونم تازه مرده قبل ازدواجش چه رفیق بازی بوده

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
2740
چرا !؟ شوهرش مثل موم تو دستش هست ، همه کارش و جزئی ترین کاراش رو خبر داره 

یه روز خسته میشه از این همه کنترل ،من خودم سابقه زندگی مشترک بیست ساله دارم،هر وقت چسبیدن و کنترل و ابراز علاقه بیش از حد رو ول کردم شوهرم بیشتر بهم نزدیک شد و علاقه نشون داد ،مردها عاشق بی محلی هستند،البته کنترل شده نه اینکه دیگه طرف رو آدم حساب نکنی

دلیل قضاوت شمارو نمی‌فهمم 

شاید از رو عشقه 

شاید از رو بی اعتمادیه 

شاید اصلا بیماره

شاید اصلا تنهایی و دوست نداره 

و هر دلیل دیگه 

چرا این موقع صبح همچین چیزی باید اینقدر شمارو درگیر کنه 

بیخیال به زندگی خودتون ادامه بدید 😕

یه روز خسته میشه از این همه کنترل ،من خودم سابقه زندگی مشترک بیست ساله دارم،هر وقت چسبیدن و کنترل و ...

بی توجهی کنترل شده چطور هست عزیزم ؟! 

همسرم مدتیه کاملا رفتارهای محبت آمیزش رو گذاشته کنار نهایتا ده درصد احساسات نشون میده 

چیکار کنم بنظرت؟ 

صحبت جواب نمیده این مدت خیلی بحث و ناراحتی داشتیم و صحبت دربارش 

2706