2733
2739
عنوان

مرد رو شماخطاب کردن از اول ازدواج کار درستیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 58 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بشرطی که اونم اسمتو با خانم صدا کنا و بهت بگه شما وگرنه میشینه روسرت و پایین هم نمیاد خوددانی  ...

افرین تو فهمیدی نگفته چی تو ذهنمه...خب چکار کنم دوطرفه باشه؟؟؟ به خودش بگم؟

2742

خر بوریدانم ک میگی اولا سنش از ماها بالاتره فک کنم ۴۴ اینا باشه منم مامانم ک ۴۹ سالشه تو جمع حتی اسم بابامم نمیگه فامیلشو میگه ولی تو خونه همو عزیز صدا میکنن 

بعدم کلا کاربر مودبیه حتی تو دعواهاش😂

بعضیا همینطوری بزرگ شدن دیگ

مثلا من خودم زیاد فحش میدم متاسفانه

نمیتونم مدت زمان طولانی با ادب بمونم  

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بگو خوشم میاد تووجمعا بهم بگی ایکس خانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
یخورده خویشتن دار باش خواهر 😁 امیدوارم یه ازدواج موفق داشته باشی♥

کو تخمشو خوردن ولی مرسی😂❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه دودفه با اقا صداش کن ببین اونم با خانم صدات میکنه اگه نکرد دیگه نکن مشخصه برای اینچیزا ارزش قائل نمیشه پس پرروش نکن برای کسی اینجوری باش که برات هست ولی بهش نگو وقتی بفهمع رواین موضوع حساسی احترامش الکی میشه

توی خونه؟ موقع را..ب طه چی؟

توی خونه آره ولی موقع را.بطه که خیلی خنده دار میشه😂😂

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
توام ازدواج موفقی داشته باشی عزیزم😍😂

ممنون عزیزم ...ی پیشنهاد دارم.تو برنامه روزانت زیارت عاشورا باشه...هنوز ازدواج نکردم ولی ی خودکشی سنگین کردم متاسفانه وقتی حالت طبیعی نداشتم(بیمارم) آقا نجاتم دادن...اصلا امکان نداشت با اون سمی ک وارد بدنم کردم زنده بمونم..معجزه شد!

کلا بزار توی برنامت...زندگیت روال میوفته