2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک کیلو ولی چون زیاد شیرین نشه یه استکان ازش بردار

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728
چرا یه کیلو؟  یک کیلو خیـــــلی زیاده که یه پاتیل بزرگ حلوا میده

حتما خیلی میخواد درست کنه

من با یه لیوان ارد درست کردم ۵تا بشقاب شد

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

من طبق این دستور درست میکنم عالی میشه

شکر رو من کمتر میریزم
ارد یک پیمانه 
شکر یک پیمانه
اب ۱/۲پیمانه
گلاب ۱/۲پیمانه
روغن ۱/۴پیمانه
کره ۱/۴پیمانه
هل دو پیمانه کوچک وزعفران به میزان لازم
ارد رو به مدت ۴۰دقیقه تفت میدیم
روغن اضافه میکنیم تفت میدیم بعد ۵دقیقه شربت اضافه میکنیم 
شربت 
اب وشکر رو روی شعله کم حرارت میدیم  دونه های شکر حل شد زعفران رو اضافه کرده بعد پودر هل اضافه کرد ۱دقیقه قبل خاموش کردن گلاب اضافه میکنیم وخاموش میکتیم  

ببین گلم بخاطر تجربه اون هفته ام میخوام راهنماییت کنم، یک کیلو ارد گرفتم دوستم پیمانه کرد نه تا پیمانه بود، به منم گفتن مساوی یه کیلو شکر میخواد، اول که پوی سرخ کردن یه روغن یک و نیم لیتری خالی کردم سرخ شد، بعد که اب و شکر و ریختم توی ارد، انگار یه لیوان آب بود توی کویر خخخخخ بعدش هرچی قند و شکر بود آب کردم ریختم توش یکم شیرین شد اخرشم خوشم نیومد یه قابلمه بزززززرگ هم حلوا شد