2737
2739

امشب رفته بودیم

بیرون شام

یهو صداشو از پایین شنیدم

یکی اومد بالا کپ اون بود همون قد و هیکل

فقط دلم میخواست برم نشنوم صداشو

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امشب رفته بودیم بیرون شام یهو صداشو از پایین شنیدم یکی اومد بالا کپ اون بود همون قد و هیکل فقط د ...

احساس میکنم دارم تیکه تیکه میشم از اعماق وجودم...

دوست دارم برگرده...

دارم میمیرم خب...

اون چرا منو در نظر نگرفت..

باور کن هر شب نادعلیم میخونم اما نمیاد :))))

2738
احساس میکنم دارم تیکه تیکه میشم از اعماق وجودم... دوست دارم برگرده... دارم میمیرم خب... اون چرا م ...

نمیدونم چند وقته رفتم

شاید الان بخاطر دلتنگی و احساست نپذیری

ولی کسی ک ی بار ولت کرده اینقدر بی احساس و سنگدله ک قطعا اسیبای بزرگتری بهت میزنه

حتی اگر اون بخواد برگرده تو نباید قبول کنی چون اون هیچ وقت نمیشه ادمی ک میشناختیش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
نمیدونم چند وقته رفتم شاید الان بخاطر دلتنگی و احساست نپذیری ولی کسی ک ی بار ولت کرده اینقدر بی اح ...

*چند وقته رفته

احساس میکنم دارم تیکه تیکه میشم از اعماق وجودم... دوست دارم برگرده... دارم میمیرم خب... اون چرا م ...

عزیزم ما هم این روزارو گذروندیم 

بعضی وقتا بعضی ادما قسمتمون نیستن 

از خدا میخام بهت صبر بده ولی خب بعضی ادما فراموش نمیشن مثل منی ک الان بخاطر خاطراتی ک توی همچین فصلی چندسال پیش باهاش داشتم بیدار شدم جوری ک انگار تازس ک ازش جدا شدم درصورتی ک چندسال گذشته و من با یکی دیگه ازدواج کردم

نمیدونم چند وقته رفتم شاید الان بخاطر دلتنگی و احساست نپذیری ولی کسی ک ی بار ولت کرده اینقدر بی اح ...

اون دو سه هفتس رفته... :)))))

الان کمتر شده این احساس درد...

قبلا دیوونه میشدم از شدتش میرفتم تو شوک...

2706