2733
2739
عنوان

مذهبیابیاین🙂

223 بازدید | 18 پست

میخاستم ازامروز شروع کنم نمازاول وقت خوندن،اماخب ۱ساعت وچنددقیقه بعداذان بیدارشدم.

چیکارکنم؟؟؟

ازشنبه شروع کنم؟؟؟؟؟؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.

همون لحظه  قضاشو بخون 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همون لحظه  قضاشو بخون

قضانشد چنددقیقه مونده بود ب طلوع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
از نماز ظهر شروع کن

وقتی نمازاول روزاول چله نمازاول وقت،اول وقت نخوندم‌...😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

توی تقویم گوشیت نماز ها رو فعال کن اذون بگه بیدار بشی

بعدم از شنبه چرا مگه میخوای رژیم بگیری 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

مذهبی نیستم. قضاشو بخون ننداز واسه هفته بعد. اون شنبه ای که میگی هیچوقت قرار نیس برسه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740

همون موقع نمازتو میخوندی حتی اگر قضا شده باشه 

البته مذهبی نیستم کامل 

اعتدال دارم واجبات انجام میدم 

مادرم خیلی مذهبی و همیشه سر وقت نماز میخونه و ...

گاهی پیش بیاد همون موقع فضای نمازشو میخونه 

توی تقویم گوشیت نماز ها رو فعال کن اذون بگه بیدار بشی بعدم از شنبه چرا مگه میخوای رژیم بگیری&nbs ...

نه امروزنشد ک...

میخام ی بازازشنبه شروع کنم آراسته ومرتب نمازخونه...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطمئن باش نمیتونی چله کامل بگیری چله اول رو در حد توانت که از عمد عقب ننذاری بگیر تا چله دومی بهتر ب ...

درسته اماخب ی چندباری نشداول وقت بخونم،اما لیلا من نبودم معلم بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه امروزنشد ک... میخام ی بازازشنبه شروع کنم آراسته ومرتب نمازخونه...

اینم از حربه های شیطونه 

شنبه هم یه چیزی بشه نتونی باز میفته شنبه بعد 

اصلا دور از جونت از کجا معلوم تا شنبه بعد باشی 

از همین امروز بخون اینا وسوسه های شیطونه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اینم از حربه های شیطونه  شنبه هم یه چیزی بشه نتونی باز میفته شنبه بعد  اصلا دور از جونت ...

اصلاانگارحس بدی دارم...😵‍💫

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مسلمان نیستم، فقط میتونم بگم توی عبادت کمالگرایی رو کنار بذارین. اگه خواب موندین مهم نیست، بلافاصله بعد از زمان بیداری شروع کنین

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2706