2737
2739
عنوان

شوهرم همش بهم میگه هر روز برو خونه مامانت

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 23 پست
نگران چی بهش گفتم راحتم نمیتونم که هر روز اونجا باشم

من ویدم مردایی که همش نگرانن زن جوونشون تنها باشه اوایل ازدواج. که بعد یه مدت خوب میشن     ما خودمون داشتیم یه همسایه واقعا مرده بدل نبود ولی نگران بود  مثلا من میرفتم خونشون پیش خانمش میگف به شوهره خیالش راحت بود یه همچین حالتی حدودا انگار

اتفاقا به نظرم میترسه تنها باشی اتفاقی بیفته میخواد اونجا باشی خیالش راحتتر باشه 

از طرفی شایدم خسیسه میخواد خرجیت گردن خانوادت بیفتههمین دوحالت بیشترین احتمال این رفتارشه بخصوص اولی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا اینکه بعد از ازدواج ، هر روز برن خونه والدین و یا مدت زیاد بمونن وقتی خودشون همون شهر هستن، اشتباهه!

خب اگه قرار باشه خونه پدر و مادر بمونین،چرا خونه خریدین یا کرایه کردین؟؟

آدمها باید مستقل بودن رو یاد بگیرن، قبل از ازدواج که با خانواده بعد از ازدواج هم باز با خانواده، پس کی میخوان معنی زندگی مستقل رو بفهمن و مسئولیت‌هاشو قبول کنن؟؟؟

اصلا اینکه بعد از ازدواج ، هر روز برن خونه والدین و یا مدت زیاد بمونن وقتی خودشون همون شهر هستن، اشت ...

خودش خیلی وابسته است همش خونه مامانشه ی بار در روز رو باید بره ولی من اینطوری نیستم

عزیزم حتما برو مشاور وهمه ی رفتارهاشو تک به تک بگو برات مشخص میشه یه راهی جلو پات می گذاره اینجا ما از زندگی شخصیت خبر نداریم ممکنه چیزی بگیم زندگیت خراب بشه 

خودش خیلی وابسته است همش خونه مامانشه ی بار در روز رو باید بره ولی من اینطوری نیستم

الان تاپیکهاتو دیدم

اول فکر میکردم کاربرها شکاکن که میگن شوهرت مشکوکه! ولی الان متوجه شدم نه حق دارن واقعا مشکوکه!

2740

منم ازدواج اولم انقد زبون باز بود و همش میگف نگرانتم برو خونه مامانت اذیت نشو خونه،

خودشم خونه بود منو میفرستاد خونه مامانمینا

اخرشم گندش درومد😑

خدایا شکرت🥹۲۵ اسفندبی بی چک و ازمایشم مثبت شد😍❤️