2733
2739
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51782 بازدید | 616 پست
من بودم چایی رو خالی می کردم تو سینک می گفتم خیلی ناراحتی خودت درست کن که چیزیش کم نباشه لباس های ا ...

اینجوری کنیم اونوقت باید شب خبر مرگمون با بدن کبود کپه مرگمونو بذاریم🥲

زور نداریم که اگر حرفی زدیم طرف پرو شد بزنیم آشو لاشش کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون زود عصبی میشه میگم حالا مگه میخام چیکار کنم چرا گارد داری

عزیزمجا زود عصبی میسه😂😂😂بهش گفته مگر ختم باباته هر کس دیگم جای اون بود ناراحت میشد🤣🤣ولی اسی وجدانا ای جوابو کجا امادا داشتی😂😂😂

چقدر زود دیر شد، حیف💔
2731
گفتم ختم باباته مگه

😂😂😂

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

توقع زیادی 

شایدم عادتش دادی ک براش انجام دادی 

ولی حرف خیلی بدی زدی 

فکر کن اون این حرف رو بزنه خصوصا پدر زنده باشه 

من دو از جون تا ته می‌سوزم و باهاش سرد میشم 

و حرفشو بهش پس می م ب موقعش

2740
عزیزمجا زود عصبی میسه😂😂😂بهش گفته مگر ختم باباته هر کس دیگم جای اون بود ناراحت میشد🤣🤣ولی اسی وجد ...

جواب تو ذهنم زیاد دارم اصولا ولی شهامت به زبون آوردن اصلا ندارم🙊

قاطی نکرد؟انقدر داد زد سر من  دیدم داره مغزمو سرویس میکنه گفتم درسته حرف بدی بود ببخشید.فکر کن ...

فدای سرت زیاد معذرت خواهیتو جدی نگیر 

اون چیزی که جدی بوده حرفی یود که بهش زدی 

یاد میگیره درخواست الکی نداشته باشه😂😂😂

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
بخاطر اعصابت عذرخواهی کردی  منم بخوام فقط ساکت بشه میگم آره عزیزم حق با شماست  یه خورده ...

ولی من دیشب ب بابام گفتم اوکی حق با توعه بعدم گوشامو چسبیدم ک صداشو نشنوم اومد بهم حمله کرد ..آدم داریم تا ادم

جواب تو ذهنم زیاد دارم اصولا ولی شهامت به زبون آوردن اصلا ندارم🙊

عاشق شخصیتت شدم😂😂😂

2706