2733
2734
۷ سال که فقط عمومیه!  کارآموزی یا طرح ندارن؟ تخصص لازم نیست بخونن؟ اگه همه توی انترنی روزی ۵ت ...

چهارم اینکه تو رزیدنتی  هم اگ بخوان بخونن همه افسردن و بزور زنده ان بقیه خودشونو میکشن🥴

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
مهندسی و پزشکی که فوق‌العاده پر درآمدو باکلاس هست واقعا دهن پر کنه

میدونم ولی درامدش به اون چیزی ک لیاقتشونه تو این تورم نمیرسه میرسه؟

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من تو سریال دلدادگان افسانه مشکات و نادر وارد کننده ی طلا بود 

😂اره

2728
۷ سال که فقط عمومیه!  کارآموزی یا طرح ندارن؟ تخصص لازم نیست بخونن؟ اگه همه توی انترنی روزی ۵ت ...

من نگفتم همشون گفتم کسی که روی مهارتش کار کنه و کار دستش خوب باشه میتونه از اینترنی تو کلینیک های دیگران کار کنه همشون انقد زرنگ و پیگیر پول دراوردن نیستن

حتی تو همین اینترنی خیلیا با خریدن شیفت دیگران ( اصطلاحش اینه ) ماهی بین ۲۰ تا ۳۰ ت در میارن

دوران طرح میتونن هفته ی دو سه روز برن یه جای دور افتاده شیفتاشونو بدن برگردن سر کار زیباییشون

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
چهارم اینکه تو رزیدنتی  هم اگ بخوان بخونن همه افسردن و بزور زنده ان بقیه خودشونو میکشن🥴

هیچ ادم عاقلی تو ایران رزیدنتی نمیخونه مگه اینکه سه تا رشته ی تاپ قبول شه یعنی پوست و رادیولوژی و چشم

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
هیچ ادم عاقلی تو ایران رزیدنتی نمیخونه مگه اینکه سه تا رشته ی تاپ قبول شه یعنی پوست و رادیولوژی و چش ...

پس علاقه چی

هیچ ادم عاقلی تو ایران رزیدنتی نمیخونه مگه اینکه سه تا رشته ی تاپ قبول شه یعنی پوست و رادیولوژی و چش ...

ارتو چی

2738
میدونم منم میتونم وارد شم وجدانم نمیزاره همکلاسیام ماهی سی تومن با مشاور کنکور درمیارن وجدانم نمیزار ...

کجا کار میکنن ک اینقدر در میارن با مشاوره!!!؟؟؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
کجا کار میکنن ک اینقدر در میارن با مشاوره!!!؟؟؟

رشته تاپ  دانشگاه تاپ میخونن مسلما پول خوبی بهشون میدن

رشته تاپ  دانشگاه تاپ میخونن مسلما پول خوبی بهشون میدن

منظورم اون نیست

زیر نظر کدوم موسسه هستن؟

تکی که نمیشه

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹