2733
2734
همه پزشکا از کارشون مینالن

ولی این وسط خیلیاشونم درامد عالی دارن اونا مینالن چون مثل پزشکان دهه ۸۰ نیستن وگرنه میانگین درامد شون چند برابر میانگین متوسط جامعه ست

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
من درس خوندن خیلی دوست دارم ولی پول توشه؟

توی ایران نه..باید آکسفوردی هارواردی جایی بری ، یه رشته ی خوب بخونی.

علاقه و استعداد که فقط تو درس نیست.

باید بگردی ببینی از چه صنعت یا هنری خوشت میاد.

از طریق هر شغلی میشه به درآمد بالا رسید.

تا زمانی که هدفت رسیدن به پول باشه نمی تونی ثروتمند بشی.چون باید روی خود کاری که انجام میدی و رشدش تمرکز کنی ، نه درآمدش.

TÜRK _ ISTJ ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دختره سوادم نداره تا پنجم ابتدایی هم نخونده از راه تزریق ژل لب و صورت درآمدش از دکترا بیشتره

کارش قانونیه مگه؟

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
توی ایران نه..باید آکسفوردی هارواردی جایی بری ، یه رشته ی خوب بخونی. علاقه و استعداد که فقط تو د ...

من درسو از همه بیشتر دوس دارم یعنی. ترجیح میدم چون هم علاقمه هم پرستیژ داره  هم ارزوی بچگیمه دانشمند شدن

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
من درسو از همه بیشتر دوس دارم یعنی. ترجیح میدم چون هم علاقمه هم پرستیژ داره  هم ارزوی بچگیمه دا ...

دوست من دکترای امور مالی داره ۳۳ سالشه و بیکار هست.میگه پارتی ندارم جایی استخدام بشم 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل ،☘️
۷ سال دیگه درسش تموم میشه  ولی اگه تو دوران تحصیلش بره دوره ببینه و پیگیر باشه میتونه از اینتر ...

از اینترنی میشه خودش کلینیکم بزنه یا فقط میتونه کار کنه

از اینترنی میشه خودش کلینیکم بزنه یا فقط میتونه کار کنه

میتونه تو کلینیک های دیگران کار کنه ، عزیزم کلینیک نمیتونه بزنی تا چند سال بعدش حتی ( تو شهر کوچیک میشه راحت تر زد )

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دوست من دکترای امور مالی داره ۳۳ سالشه و بیکار هست.میگه پارتی ندارم جایی استخدام بشم 

امور مالی خب معلوم الحاله منظورم مهندسی شریف یا پزشکی دندون بود

میتونه تو کلینیک های دیگران کار کنه ، عزیزم کلینیک نمیتونه بزنی تا چند سال بعدش حتی ( تو شهر کوچیک م ...

اها باید عمومیشو بگیرع و امتیاز جمع کنه بعد

۷ سال دیگه درسش تموم میشه  ولی اگه تو دوران تحصیلش بره دوره ببینه و پیگیر باشه میتونه از اینتر ...

۷ سال که فقط عمومیه! 

کارآموزی یا طرح ندارن؟ تخصص لازم نیست بخونن؟

اگه همه توی اینترنی روزی ۵تا ۷ بگیرن، که عالیه!

ولی واقعیت چیز دیگست! 

اول اینکه همه نمیتونن این رشته ها رو بخونن! دوم اینکه همه توی کلینیک های تهران نمیتونن کار کنن! سوم اینکه همه اینترن ها روزی ۷ تومن نمیگیرن!

درسته آینده اکثرشون خوبه، ولی نه به این راحتی که شما داری میگی!