2733
2739
عنوان

سلام دوستان واسه شب پانزدهم چله یاسین میخوام ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 124 پست
الهی دورت بگردم خودتو ناراحت نکن فداتشمممممم

ابجییی دلم خیلی خونه همش اشکم در میاد آبجی چرا اولش گفت اکیم بعدش اینطور کرد همش میگم رفتارم عیبی داشته کاری کردم چی شده درد داره ابجی بهش گفتم حتی امروز بابا من میخوام کنارت باشم دردتو بهم بگی مرحم زخمت باشم حالتو خوب کنم دلتو گرم کنم و صحبتای از این دست بعد تهش تهدیدم کرد بلاکم میکنه حتی گفت قبلا هم بلاکت کردم ادم فرستادی احترام گذاشتم انبلاکت کردم گفت با کسیم گفتم میدونم اینو میگی بیخیالت شم گفت ب شما ربطی نداره درست میگم یا نه گفت بیخیال شو و ارزشتو پایین نیار زشته دختر هههه هر طور تونست خوارم کرد دعاا کن لطفا دعا کن پشمیون شه دلم بد شکست نتیجه دعاهام این قلب ترک خورده و غرور شکسته نباید میشد آبجی حستو میگی پشیمون میشه میاد ،؟پشیمون میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابجییی دلم خیلی خونه همش اشکم در میاد آبجی چرا اولش گفت اکیم بعدش اینطور کرد همش میگم رفتارم عیبی دا ...

برات دعا میکنم بخدا خودش پیشمون میشه نفسم ناراحت نباش دیگه قلبم میگیره بخدا تو مشجد یادت بودم دعات کردما

2742
سلام خوشگلم مرررسی ازت که دعام میکنننی ،مهربون ترینم از ته قلبم تو این شب قدر دعات میکنم تا به هر آن ...

فداتشم الهی مهربون ممنونم. ازت 

ایشالا که میینه و میاد پیشت گل من 

حاجت روا بشی عزیزدلم 

ایشالله که امروز خوشحال میشی گل قشنگم 

بخوان که زن از رنج هایش قوی تراست!🤍