2733
2739
عنوان

سلام دوستان واسه شب پانزدهم چله یاسین میخوام ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 124 پست
ان شاء الله که حاجت روابشی برای حاجت منم خیلی دعا کن❤️❤️

این شب قدر خیلی به یاد شمام دوست گلم انشاالله هر حاجتی در دل داری روا بخیر شه و حالت عالی باشه ،میشه دعام کنی پیامم ببینه جواب خوبی بده منو بخواد و عاشقم شه دیگه واقعااا چه جوریشو نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی بهتری  ناراحت شدم باهات اینجور حرف زده بود  خیلی کار خوبی میکنی ادامه می ...

سلام زیبا حال دلم اصلا خوش نیس ۳ کیلو تو دو سه روز کم کردم ضعیف شدم و حالم بده میدونم نباید اینطور باشم ولی دست خودم نیس ،آبجی قشنگم امشب خیلی دعاگوتم تکی شب قدر راستی خدا بد نده گفتی مریض شدی بهتری الان؟ قشنگم لطفا دعام کن لطفاا که این همه تلاشم واسش به باد فنا نره و واسه من شه و به نیتم برسم خستم آبجی خستم خستم و دارم آب میشم پیامم بهش دادم سین نزده ،لطفاا دعام کن منم دعاگوتم برسی به هر چی میخوای

امشب خیلی به یادتم ویژه زیبای من انشاالله به اونی که تو دل پاکته میرسی خوشبخت میشی کنارش دلم واست رو ...

🥺♥️ان شاءالله همینجوری که میگی بشه

فدات شم خدا بزرگه میرسید بهم ایشالا😍😍

2731
سلام زیبا حال دلم اصلا خوش نیس ۳ کیلو تو دو سه روز کم کردم ضعیف شدم و حالم بده میدونم نباید اینطور ب ...

چی پیام دادی 

متاسفم باهات خوب رفتار نکرده بود که ... چرا باز میری طرفش

دلیل و ریشه این وابستگی عمیق رو پیدا کن درمان کن عزیزم خودت ازار نده بدنت گناه داره

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
چی پیام دادی  متاسفم باهات خوب رفتار نکرده بود که ... چرا باز میری طرفش دلیل و ریشه این وابست ...

خوشگلم دلیلشو نمبدونم راستش اصلا هیچی نمیدونم فقط میگگ کاش همه چی اکی شه و عوض شه

🥺🥺🥺عزیزم ،چی بگم  واقعا نمیدونم اصلا چی بگم انشالله درست بشه ،،دعات میکنم گلم، اگه دوست دا ...

خوشگل آبجی به تاپیکت سر زدم دلم خون شد خیلی درکت میکمم خیلی دعات میکنم زیبای مهربون ،میشخ من بدبختم دعا کنی دیوونه دارم میشم مردشور قلبمو ببرن که عاشق اونه دعا کن دلش منو بخواد

ایشالا که حاجت روا بشی گلم  منم برات سوره یاسین میخونم  برای منم دعا کن منم یه حاجتی دار ...

سلام خوشگلم مرررسی ازت که دعام میکنننی ،مهربون ترینم از ته قلبم تو این شب قدر دعات میکنم تا به هر آنچه بعیده برسی و معجزه بشه واست خوشگلم و بیای بگی حال دلت عالیههه ،خوشگلم حال دلم افتضاحه پیامم بهش دادن سین نمیزنه لطفااا دعام کن حالن وحشتناکه وحشتناکه دعا کن بهش برسم. کم اوردم کم آوردم جدا

🥺♥️ان شاءالله همینجوری که میگی بشه فدات شم خدا بزرگه میرسید بهم ایشالا😍😍

قشنگم دعاگوتم خیلی مهربونم از ته دل شکسته داغوتم عزیزم دعام کن من دارم آب میشم مث شمع

خوشگلم دلیلشو نمبدونم راستش اصلا هیچی نمیدونم فقط میگگ کاش همه چی اکی شه و عوض شه

خب عزیزم ریشه این رفتار رو پیدا کن 

واقعا دلیل اینکه یه نفر که هیچ محبتی بهت نداشت و تازه بخت توهین کرده گفته عطرت بد بوعه یه جور رفتار کرده که تو ازش بدت بیاد 

بعد تو بخاطرش سه کیلو کم میکنی روزگارت سیاه میکنی 

دلیلش رو پیدا کن نفست رو ازار نده عزیزم تو بابت این بدن مسئولی

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
خوشگلم نمیدونم جدا واقعا مشکل چیه کاش بفهمم

چرا زجر بکشی

برو مشاور خرف بزن مشکلت بگو