2733
2734
عنوان

سلام دوستان واسه شب پانزدهم چله یاسین میخوام ختم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 124 پست
ههه تموم شد آبجی اومد پیاممو سین زد گفت اصلا تو رابطم و خوب نیس باهات بحرفم گفتم پس چرا اومدم حسمو ب ...

ببین عزیزم شاید فکر کنی کسی درکت نیمکنه و حال تو رو نداشته ولی من واقعا درکت میکنم

ببین زجر میکشی  غصه میخوری قلبت تیکه تیکه میشه اما کم کم حست کمتر میشه

اولش سخته تا قبول کنی .بعد بی تفاوت میشی و فراموش میکنی .این رو همینطوری شعار وار نمیگم ...تمام اینچیزارو با کمی تفاوت تجربه کردم

روزی میرسه ک تومیگی خدایا چرا من چنیین حس و فکری داشتم .بهت قول میدم

فقط تحمل کن و خدارو شکر کن ک بازیت نداد و تو اب نمک نخوابوندت

باور کن شاید خدا دوست داشته ک  الان اینطوری شده

میدونم درداوره ولی مجبوریم به تحمل💚

من به معجزه ها ایمان دارم🌝🧚‍♀️
ببین عزیزم شاید فکر کنی کسی درکت نیمکنه و حال تو رو نداشته ولی من واقعا درکت میکنم ببین زجر میکشی & ...

سلام زیبا درست میگی دعاگوتم خیلی ،عزیرم میدونی خیلی تلاش کردم واسش اولشم فک کردم قبول کرده خودش گفت بعد دوروز بعد اینطور خوارم کرد میدونی موضع خورد شدنم بود لطفاا دعا کن خودش ی روز پشیمون شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب شبه عزیزه فقط از ته قلب برات دعا میکنم خدا برات بحق امیرالمونین  یه شیرپاک خورده نصیبت کنه ...

ابجییی دلم خیلی خونه همش اشکم در میاد آبجی چرا اولش گفت اکیم بعدش اینطور کرد همش میگم رفتارم عیبی داشته کاری کردم چی شده درد داره ابجی بهش گفتم حتی امروز بابا من میخوام کنارت باشم دردتو بهم بگی مرحم زخمت باشم حالتو خوب کنم دلتو گرم کنم و صحبتای از این دست بعد تهش تهدیدم کرد بلاکم میکنه حتی گفت قبلا هم بلاکت کردم ادم فرستادی احترام گذاشتم انبلاکت کردم گفت با کسیم گفتم میدونم اینو میگی بیخیالت شم گفت ب شما ربطی نداره درست میگم یا نه گفت بیخیال شو و ارزشتو پایین نیار زشته دختر هههه هر طور تونست خوارم کرد دعاا کن لطفا دعا کن پشمیون شه دلم بد شکست نتیجه دعاهام این قلب ترک خورده و غرور شکسته نباید میشد آبجی

شاید ندونی ولی برام خیلی عزیزی کاری نمیتونم برات بکنم و شرمندتم 

فدات بشم خوااهر توهم عزیزترینی واسم ببخش بد شکستم خیلللی بد منو شکست ِله کرد قلبو غرورمو

2731
عزیزم میشه دعا کنی عشقم برگرده؟؟

انشاالله برگرده قشننگم ،انشاالله برگرده و باهاش خوشبخت شی ،امشب یکی بد دلمو شکوند دعا کن پشیمون شه از کارش بد دلو غرورمو له کرد امیدمو شکست

😔😔😔😔 چ راحت دل میشکونن   برات دعا میکنم ب حق این شبای عزیز .

خیللی بد شکستم ابجی حتی دیگه از توضیح خارجهدالبته چند پیام قبلی یکم توضیح دادم قلبمن درد میکنه دعام کن منم خیللی دعاگوتم خوشبخت شی با عشقت دعام کن برگرده بگه بد کردم بهدحست ک رک گفتی