2733
2739

سلام دوستان عزیزم میخوام واسه شب ۱۵ واسه حاجت دل شما زیبا ها و البته دوباره خودم سوره یاسین ختم کنم ،دوستان گلم من دیروز میخواستم دیگه دعایی واسه خودم نکنم منتهی میخوام این چله رو تا تهش برم امیدوارم اینبار خدا معجزه کنه و رومو زمین نزنه و بهم حاجت این چند ماهمو معجزه وار بده ،دوستان گلم اگه حاجتی دارین زیر این پست بگین ،لطفاااا بازم ازتون خواهشدمیکنم دعا کنین بهش برسم من بیخیال این حاجت نمیشم تا اخر چلم کاش معجزه شه مگه چی میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبول باشه عزیزه دلم .ان شالله حاجت روا بشی و ب عشقت برسی ..حاجت منم ک میدونی

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان الله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده بحق حضرت فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2740

سلام عزیزم خوبی بهتری 

ناراحت شدم باهات اینجور حرف زده بود 

خیلی کار خوبی میکنی ادامه میدی من چله رو ول کردم مریض شدم نخوندم چند روزه نمیدونم حکمش چیه

برای حاجت دل من و پیدا شدن کار خوب براش دعا کن لطفا ❤️

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

ایشالا که حاجت روا بشی گلم 

منم برات سوره یاسین میخونم 

برای منم دعا کن منم یه حاجتی دارم هرکاری میکنم نمیشه و نمیتونم بیخیالش بشم‌ التماس دعا

بخوان که زن از رنج هایش قوی تراست!🤍
@شیداr     @رها_70     @شاهدخت_ايرانم     @ایفایوازیوو   ...

🌹❤️

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
@شیداr     @رها_70     @شاهدخت_ايرانم     @ایفایوازیوو   ...

چشم عزیزم حتما . من به یادتم . اصلا هم نگران نباش امیدوارم خدا بیشتر اونچه انتظارش رو داری بهت بده . دعاگوتم 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2706