2737
2734
هر پسر همسن خودم میاد سمتم رد میکنم دوست دارم شوهرم پخته باشه

عزیزم بهتره با همسرت رشد کنی. پختگی ادم بزرگسال کم کم تو زندگی واست کسالت آور میشه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی متاهلی زن و مرد نمیتونن سرخود باشن  اعتقادی به‌کار زوری هم نداریم

اها

پس شمام سرخود نمیتونی برا زنت تصمیم بگیری که چی کار کنه کجا بره یا هر چی!😉

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
2742

کمبود،

هیجان

رفتارشو پسندیدی ولی بخاطر سنت نمیتونی حستو تفکیک و مدیریت کنی

کنترلش کن میگذره و یادت میره

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
حالا من شوهرم ۱۰ سال بزرگتره .میگم کاش ۵ سال بیشتر نبود🫥

جدی؟ چرا؟

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
2740
شما لازم نیست زن متاهل رو بفرستی دانشگاه  مگه وکیل و وصیشی 😑😑😑 تا کی میخاین این تحکم توی ص ...

والا پس ما هم باید بترسیم ازین مردایی که پر شدن تو این سایت

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
کمبود داری حتما

😐😐😐😐😐😐😐😐

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2706