2733
2739
دقیقاً مثلاً اگه من از سه سال پیش میدونستم دچار بیماری سخت میشم کل سه سال تو استرس بودم

واقعا خداوند بندشو خلق کرده و هر کس سرنوشتی داره ک در آینده میبینه و بعضی از قضا قدر هارو ما خودمون میتونیم با نیکی کردن و احسان رفعشون کنیم ..خدا بزرگترین نعمتیه ک میتونسته ب بندهاش بده ک از فردای خودش خبر نداشته باشه ..مثلا زبونم لال خدایی نکرده آدم میفهمید دوروز دیگه قراره یکی از عزیزاش دیگه نباشه واقعا آدم می خواست چیکار کنه فکر کن کل مشکلات و اتفاقاتی  ک روبروته رو خبر داشته باشی آدم روانی میشه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
خب اگه باب میلت نبود چی میتونست تغیر بده؟ ببین یکی بود اسم خودم و مادرمو گفتم همچیو گفت 

ن اتفاقا باب میلم بود. مثلن مشخصات عشقه ایندم رو گفت میپسندیش و واقعا پسندیدمش 

به شما چی گفتن

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک بار گرفتم برا خودم ذکر یونسیع اومد. من ختمش کردم. خواب حضرت یونس رو فقط دیدم. همین

تا هفت شب میتونی ادامه بدی تا خواب ببینی ..البته استخاره درست اگه جبهه نمی‌گیری اهل سنت ..من همون شب اول خواب دیدم و همون جوری هم شد ....اگه مطالعه کرده باشید میدونین استخاره فقط همین روش نماز و دعا و خوابیدن به تریقه سنت هستش ...با تسبیع و اینا درست نیست

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2728
میشه حست رو درمورد من بگی

گلم حس ششم ندارم 

با توجه به اخلاقیات و یه دنده بودن همسرش گفتم حس میکنم سنش پایینه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
واقعا خداوند بندشو خلق کرده و هر کس سرنوشتی داره ک در آینده میبینه و بعضی از قضا قدر هارو ما خودمون ...

وجود خدا برامون بزرگترین آرامشه، همیشه باهامونه به درد و دلامون گوش میده....

برام دعا کن ازین مرحله زندگیم هم با موفقیت عبور کنم

راجب ایندت چی گفت و چیشد

گف m حروف اول اسم عشقته که روزی میاد تو زندگیت. بعد مشخصات ظاهری رو گف. گف مشکی و فلان. و دقیقاً همون بود. گف تو آینه میبینم اینه بینی داشت انجام میداد 

گفتم کنکور می‌خوام بدم پزشکی برم. گف نمیری. و واقعا هم نرفتم 

و خیلی چیزا زیاده

من پسرم🔵 با افتخار خاله زنک هستم
2740
وجود خدا برامون بزرگترین آرامشه، همیشه باهامونه به درد و دلامون گوش میده.... برام دعا کن ازین مرحله ...

ان شالله رد میشی گلم .همین ک ما خدارو تو زندگیمون احساس میکنیم و نگاهش  و محبتش و لطفش همیشه بهمون هست پس مطمعن باش لحظه ای تنهات نمیزاره اگه برات مشکلی پیش امده بدون خدا توان تحملش رو در تو دیده و شاید امتحان الهی هست مهم اینه ک پیش خدا رو سفید باشیم و بسپریمش دست خودش و قطعا درست خواهد کرد..من کللللی مشکلات سختی تو زندگیم داشتم با توکل بخدا برام درستش کرد سختی کشیدم و آخرش خدا کمکم کرد و شیرین شد .الانم هر چی بخوام از خودش می خوام و لاغیر

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
گف m حروف اول اسم عشقته که روزی میاد تو زندگیت. بعد مشخصات ظاهری رو گف. گف مشکی و فلان. و دقیقاً همو ...

این که عادی بود فالگیر من با ۱۰۰تومن اینا رو گفت

خداروشکر،  انشاالله همیشه شاد و سربلند و سلامت باشید کنار عزیزانت

فدای تو خواهرگلم  بشم .همچنین شما عزیزم هر مشکلی .حاجتی .نیازی هرررچی ک داشتی بسپرس بخدا  مواظب باش دنبال کف بین و رمال و دعا نویس نری 

ن اتفاقا باب میلم بود. مثلن مشخصات عشقه ایندم رو گفت میپسندیش و واقعا پسندیدمش  به شما چی گ ...

بهم گفت برات طلسم گرفتن و اینچیرا درست میکنم برات همچیو

من ترسیدم بلاکش کردم ی پیج توی اینستا بود ولی تعجب کردم همچیو گفت