2752
2734
عنوان

یه سوال در مورد طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 44 پست
مقدار تقریبیش رودشما نمیدونید؟

نمیدونم اونو دادگاه تعیین میکنه خلاصه پدرت دادخواست داد مادرت میتونه اعتراض بزنه که حکم نفقشو اجرت المثلشو بگیره بهش بگو زود اقدام کنه

من دانشجوی حقوقم

اجرت رو میتونه درخواست کنه ،کارشناسای دادگستری طبق نرخ روز اجرت رو محاسبه میکنن و اقا باید پرداخت کنه

بعد اینکه خانم دوساله جدا زندگی میکنه مراقب باشید اقا شکایت نکنه ازشون به جرم ترک منزل و عدم تمکین و این صحبتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دانشجوی حقوقم اجرت رو میتونه درخواست کنه ،کارشناسای دادگستری طبق نرخ روز اجرت رو محاسبه میکنن و ...

آقا خودش خانم رو از خونه بیرون کردن

تهمت های زشتی به خانم زدن که خانم شکایت کردن دادگاه مرد رو به ۶۰ ضربه شلاق محکوم کرد

2731
آقا خودش خانم رو از خونه بیرون کردن تهمت های زشتی به خانم زدن که خانم شکایت کردن دادگاه مرد رو به ۶ ...

پس حتما اقدام کنید برای اجرت

چون چندین سال زندگی کردند و فرزند هم دارن طبق نرخ روز خیلی مبلغ زیادی میشه

پس حتما اقدام کنید برای اجرت چون چندین سال زندگی کردند و فرزند هم دارن طبق نرخ روز خیلی مبلغ زیادی ...

شکایات قبلی از آقا بابت  تهمتهایی که میزدن اینجا کمکی به خانم میکنه؟

من خودم بعد از عیدی  درخواست نفقه معوقه زو قبول نکردن  گفتن پنج ساله   مبلغش زیاده & ...

بیا اینم کشکه ما تو درسامون داشتیم نفقه معوقه برای بچه و مادر و .. نمیشه فقط زن میتونه بگیره کو کجاست

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
بیا اینم کشکه ما تو درسامون داشتیم نفقه معوقه برای بچه و مادر و .. نمیشه فقط زن میتونه بگیره کو کجاس ...

چی بگم  

از این قوانین مسخره ک بر ضد زنه

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫