2733
2734
اره درسته ولی جن هاش مسلمان بودن و خوب بودن خانمه هم مذهبی واقعی بود

من خودم از این کارا خوشم نمیاد..ب نظرم گناهه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
خب شما درست میگی  آینده من چی میشه؟

با دعا و صدقه دادن میشه قضاقدر الهی رو دور کرد .

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دست بزن و خیانت داره ؟ اگه اینا رو نداره ببرش مشاور خانواده شاید درست شد البته رفیق بازی خیلیییی ...

باهاش زیر یک سقف نرفتم ببینم دست بزن داره یان ،

باهاش بحث و اینام نکردم حتی همیشه مودبانه خواستمو گفتم توجه نکردع

خیانت نمیدونم ی نشونه هایی دیدم با مشاور ک حرف زدم گفت صدردصد خیانت میکرده زنگ خطر 

گروه مختلط اینا ک داره گفتم حذف کن قبول نکرد اینستاشم ک انوع و اقسام خانمارو فالو میکنه

اونم حتی حاصر نشد مثل بقیه باشه فصای مجازیش گفتم بیوگرافی مثل اوایل بزن اسممو قبول نکرد میگ گوشی حریم خصوصی از الان میکم بعدا گیر ندی

مشاور قبول نکرد گفت اوکی شی بعد بریم

الان فاز برداشته حلالت نمیکنم اینا

کاربری 1402به بعد دست خودمه☺
ب نظرم اصلا پای اجنه هارو باز کردن تو زندگی کار درستی نیست ..و آینده دست خداست خدا میدونه ک دیدن آین ...

دقیقاً

مثلاً اگه من از سه سال پیش میدونستم دچار بیماری سخت میشم کل سه سال تو استرس بودم

خو من پیشه یکی رفتم که طرف کار بلد بود و با جن ارتباط داشت. از اینده من می‌گفت.  خیلی از خانما ...

استخاره هم بگیری برای کاری که میخواهید انجام بدین تو خواب میبینیم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ن.  دیگه نشونه رو بهت دادهههههههه

داداش اینجوری باشه که زندگیم‌میره رو هوا چون مامانم هم‌برای ازدواج گفت با یه ادم‌سطح متوسط ازدواج میکنی من نمیخوام اینجوری اما گفت‌خودت تو مالی پیشرفت میکنیی 

باهاش زیر یک سقف نرفتم ببینم دست بزن داره یان ، باهاش بحث و اینام نکردم حتی همیشه مودبانه خواستمو گ ...

حس میکنم سنش کمه 

ولی شخصیتش این مدلیه 

قبل ازدواج این نشونه ها رو ندیدی گلم ؟

ولی بنظرم مشاور درست گفته اینا همش زنگ خطره مخصوصا گوشی....

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ندیدم من تو خواب تا حالا چیزی.  یعنی خیلی‌ تلاش کردم

ایتخاره گرفتی ..