2737
2739
عنوان

زنداداشم در مورد کار همسرم بد گفت ازش ناراحتم🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جالبه زنداداشت گفته داداشتم تایید کرده پس مشخصه به منظوری دارن میگن و با هم در موردش حرف زدن قبلا در نطفه باید خفش کنی تا دیگه پشت سر همسرت حرف نزنن نمیدونم یا شغل باباش یا داداشت رو تو هم یه حرفی براش درست کن محکم و با اعتماد بنفس جلو جفتشون وایسا هر چند جوابی که دادی بهشون مناسب و پر قدرت نبوده 

2738

چون داداشتون تایید کرده یعنی اول داداشتون گفته

یا زن داداش گفته داداش سکوت کرده و الان تایید هم کرده

شما هم اگر قراره ب کسی بگید ک احترام خودش و همسرتونو نگه داره برادرتونه عزیزم

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

چون داداشت بیکاره میگفتی: 

عه داداش خوب شد متوجه شدم خوشت نمیاد تو این فکر بودم بهش بگم بری پیشش راه بیوفتی پولش زیاده ولی دیگه خوشت نمیاد حیف شد(بعد غلط کردمه تو چشاشو ببین لذت ببر) 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

میدونن درامدش خوبه سوختن اصلا اهمیت نده.من جات بودم میگفتم هر کی میخره با رضایت خودشه پس حلاله.مشخصه زنداداشت سرکوفت اموال شوهرتو به داداشه میزنه اونم اینجوری قانعش میکنه که حرومه وفلان

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰

منم به شوهرم که میگم ببین دوستت چقد پیشرفت کرده از ماهی۵۰۰هزار به ماهی ۲۰۰میلیون.بعد برمیگرده میگه اون پولش حرامه پول من کمه ولی حلال🤗

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
از اینکه هیچ جوابی ندادم ناراحتم☹

ولش کن هرچی میگفتی باز حرف داشتن برات.دونفر به یه نفر.جلوشون بیشتر شوهرتو بالا ببر و به هم احترام بیشتر بذارید حساب کار دس همه میاد

از اینکه هیچ جوابی ندادم ناراحتم☹

سلام عزیزم بهتر که جواب ندادی اتفاقا اونا دنبال بحث بودن ومنتظر عکس العمل تو شاید از روی حسادت چیزی بگن و جانب داری تو اونا رو حرصی تر می‌کنه و برای دفعه بعد دنبال تیکه اندازی بزرگتری میگردن پس عاقل باش و بهشون اهمیت نده فقط بگو خدا عالمه ،،ما نمیتونیم دیگران رو قضاوت کنیم زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوطه عزیزم 

2706