2737
2734
عنوان

مشکل بعد عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی درد داشت عملت؟  چقدر هزینه ش شد؟

اره سه روز اول ادم یکم درد داره . البته اینو بگم من خیلی هیلی تصورم از عمل و درد بالاتر بود یعنی فکر میکردم که نمیتونم دسشویی برم فلان . وقتی عمل کردم دیدم نه بابا . مثل اسنه که فقط زخمی شدی و پانسمان میزاری در اون حد چیز بزرگی نیست . خودم همه کارامو میکردم و با لیوان سوپ میخوردم . هرینه هم با عکس و ازمایشو فلان ۵۰

2742
به قول دکترم عمل اگه درست باشه بینی با این چیزا هیچیش نمیشه

عزیزم من اونروز داداشم یهو با ضربه خورد ب بینیم الان ی طرفش ی کوچولو ورم کرده حس میکنم کج شده خیلی میترسم بنظرت درس میشه میترسم کج بشه ولی مامانم میگه تو حساس شدی کج نیس چیکار کنم

عزیزم من اونروز داداشم یهو با ضربه خورد ب بینیم الان ی طرفش ی کوچولو ورم کرده حس میکنم کج شده خیلی م ...

با ضربه بله ورم می‌کنه ولی بعد می‌خوابه حساس نشو ضربه ای که باعث خونریزی بشه بد هست

2738
از مدل بینیت تا ب اینجا راضی هستی؟

راستش نه . من فانتزی دوس داشتم ولی خب دکترم گفت نمیشه و نیمه فانتزی عملت میکنم . و در نهایت الان چیزی که رو صورتم میبینم یه بینی طبیعیه که فقط قوزش برداشته شده    بهم میگن که وقتی ورم خابید اوکی میشه . راستش من قوس خیلی دوس داشتم . میخاستم قوس باشه اما صاف صافه ‌. تو چطور از شکل بینیت راضی هستی تا الان؟

راستش نه . من فانتزی دوس داشتم ولی خب دکترم گفت نمیشه و نیمه فانتزی عملت میکنم . و در نهایت الان چیز ...

اره من خیلی راضیم همونجوره ک خودم میخواستم فقط دوسه روزه ی ورش ورم کرد عصابم خورده ایشالا درس شه،توهم نگران نباش برا بعضیا ورمش زیاد میشه برا من زیاد نبود از اول برا همون قوسش مشخصه 

اره من خیلی راضیم همونجوره ک خودم میخواستم فقط دوسه روزه ی ورش ورم کرد عصابم خورده ایشالا درس شه،توه ...

نیمه فانتزی عمل کردی ؟ بینیت استخونی بوده ؟ . برا من استخونی بود ولی نوکش گوشتی بود 

من از عمل حذف عینک هم میترسم چه برسه به بینی

بنظرم ادم فقط چون تصور نداره چی قراره بشه انقدر شدید ترس داره . من وحشتناک تصور میکردم عمل رو با خودم میگفتم وای قراره چی سرم بیاد . بعد عمل کردم اصلا نفهمیدم عمل کردم . ولی قبول دارم بیحسی وحستناکه اما بیهوشی که دیگه ادم خابه . 

2706