2733
2739
عنوان

تحلیل طلا

588 بازدید | 24 پست

روند طلا ریزشی هست طلا الان با حمایت ۳۳۴۴ تومن و ۳۳۴۰ تومن درگیر شده و احتمالا بتونه بشکنه و ریزش کنه تا ناحیه حمایتی۳۲۰۰ و ۳۲۵۰ تومن

و اگه این نواحی نتونن جلوی ریزش رو بگیرن طلا تا ۳ تومن میتونه ریزش کنه

این تحلیل در صورتی هست که هیچ اخبار سیاسی و اقتصادی رخ نده و پیشنهاد خرید و فروش نیست

آمار و احتمالات هست و قطعی نیست در بازار های نالی قطعیتی وجود نداره

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا کنه بیاد تادونیم 

خدا کنه کلا نابود بشه . چیزی که نه خوردنی هست نه پوشیدنی اما حسرت شو خیلی ها دارن و از حسرت مردن یا کشتن دیگران رو . لعنت به طلا که این فلز جون خیلی ها رو توی تاریخ گرفته

خدا کنه کلا نابود بشه . چیزی که نه خوردنی هست نه پوشیدنی اما حسرت شو خیلی ها دارن و از حسرت مردن یا ...

جون گرفته؟

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

همیشه باید به نوسان قیمت دراز مدت نگاه کرد نه کوتاه مدت .

در طول این اندی سال هیچوقت قیمت طلا پایین نیومده بله حباب داشته اما اینکه بگیم قیمت پایین اومده نه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یکم بچه هام پول دارن بنظرتون پارسیان بخرم یا طلا دست دو؟؟کدوم بهتره واسه طولانی مدت؟

دست دوم بدون اجرت 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
جون گرفته؟

بله به خاطر طمع انسان ها به این فلز خیلی ها همدیگر رو کشتن . الان هم یه جور با بالا رفتن اش خیلی ها از نظر مالی می آن پایین اونقدر مریض ها هستند که با افزایش قیمت طلا و اثرش رو چیزهای دیگه از غصه می میرن . اونقدر جون ها رو نمی زاره به هم برسن . ضررش  خیلی خیلی خیلی بیشتر از فایده ش بوده .