2733
2734
عنوان

مشکل بعد عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 42 پست
بنظرم ادم فقط چون تصور نداره چی قراره بشه انقدر شدید ترس داره . من وحشتناک تصور میکردم عمل رو با خود ...

من انگشتمو عمل کردم بیهوشم کردن

وسط بیهوشی به هوش اومدم خیلی ترسناک بود

اره استخونی نه نگفتم نیمه فانتزی فقط تغییراتی ک میخواستمو بهش گفتم 

اهااا من بهش گفته بودم قوس میخام . بهم میگفت قوس ملایم میزنم برات . البته منم اشتیاه کردم . پیش دکتری رفتم که اصلا برای همه یا طبیعی یا نیمه فانتزی عمل میکنه . فانتزی اصلا عمل نمیکنه . خودم پیش دکتر دیگه میخاستم ولی گفتن چون انحراف بینی داری باید پیش کسی بری ک انحرافت رو هم درست کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من انگشتمو عمل کردم بیهوشم کردن وسط بیهوشی به هوش اومدم خیلی ترسناک بود

وای شت ... مگه میشه ... درد رو حس کردی یعنی ؟ حتما مشکل داشته بیهوشیت یا درست همه کارو نکردن . من خودم نه تنها بیهوشی بلکه بعد از بهوشی هم تا حدود پنج ساعت اصلا نمیفهمیدم چخبره .. یعنی صحبت میکردم عصبی میشدم هی با تکرار میپرسیدم من کجام اما همه اینا رو فراموش کردم ک این بخاطر اثرات بیهوشیه . خیلی عجیبه که به هوش اومدی . پس حق داری میترسی . 

2742
قربونت نه بعد عمل خشک شد و کج  یه عمل دیگه لازمه  ولی میترسم

بنظرم بهتره عمل کنی . ممکنه بد بشه ؟ ... من فکر میکنم احتمال زیاد مشکل از خودشون و پزشک بیهوشی و این داستانا بوده . اگه جای تو بودم جای دیگه عمل میکردم . 

2740
اگه راه داشته باشه عمل میکنم فقط از عمل حذف عینک من خیلی میترسم

به این فکر کن عوضش یه عمر راحتی . واقعا ارزش داره چون ادم خسته میشه عینک و لنز و فلان میزاره یا هی میره دکتر معاینه . من الان درموردش سرچ کردم خوندم . حتی این عمل کمتر از ده دقیقه هست . یه چشم به هم بزنی تمومه . (البته الان توی این شرایط باید بگم یه پلک نزنی تمومه   )که البته اونم خودشون بیحسی شدید میزنن و اصلا نگران نباش خیلیا لیزیک میکنن . سعی کن چیزای ترسناک نبینی . من خودم بینیمو عمل کردم حتی هنوز نمیدونم چیکار کردن با بینیم یعنی از قبل کنجکاو نشدم نگاه کنم این عمل چجوریه منظورم مثلا برم ویدیو ببینم چجوری عمل انجام میشه و خودمو بترسونم . همه اینا فقط در ظاهره . خودشون میدونن چیکار کنن دکترا .. همچنین اگ جدی  قصدشو داری بنظرم زودتر انجام بده تا قیمتش ب حدی نرسیده که دیگه نتونی 

به این فکر کن عوضش یه عمر راحتی . واقعا ارزش داره چون ادم خسته میشه عینک و لنز و فلان میزاره یا هی م ...

آره خودمم همینارو به خودم میگم اما نمیدونم چرا پنج دقیقه بعدش دوباره ترسه میاد سراغم

همش میگم کاش چشم رو هم میشد بیهوش کنن