2737
2739

💚میلاد کریم اهل بیت ، #امام_حسن مجتبی علیه السلام مبارک💚

🌸✨در کنار هم به نیت برآورده شدن حاجات شما بزرگواران و همه ی عزیزانی که در این طرح شرکت میکنند، نفری یک دور تسبیح صلوات با عجل فرجهم قرائت کنیم✨🌸

🟢در اجر نشر این طرح بزرگ سهیم باشید و این پیام را برای عزیزان خود ارسال بفرمایید👌

♥️قابل دانستید شفای بیمار ما را هم دعای ویژه بفرمایید♥️

هرکسی قرائت میکنه یا لایک بفرمایید و یا بنویسید

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

سهیلا جانم .قبول باشه ان شالله آقااباعبدالله الحسین هر چ سریعتر شفای بیمارتونو بدن و خودتم عاقبت بخیر بشی ..گلم منم سهیلام برای جور شدن ازدواجم با شخصی ک دوسش دارم دعا کن .التماس دعا🤲

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سهیلا جانم .قبول باشه ان شالله آقااباعبدالله الحسین هر چ سریعتر شفای بیمارتونو بدن و خودتم عاقبت بخی ...

از شماهم قبول باشه عزیزم.الهی حاجت روا باشید.ان شاءالله دوستان هم حاجتتون را میبینند و دعا میکنند

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
از شماهم قبول باشه عزیزم.الهی حاجت روا باشید.ان شاءالله دوستان هم حاجتتون را میبینند و دعا میکنند

ان شالله همگی حاجت رواییتون رو از خدا و آقا امام حسین عیدی بگیرین🌼

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋