2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قدیمتر بود. گوشیم دست داییم بود داشت یه تنظیماتی رو درست میکرد برام یهو از دوسپسرم اس ام اس اومد...سلامممم عشق خوشگلم😍😍😍 همینجور هم پشت هم از این پیاما میداد😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️ داییم قرررمز شده بود

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟

تو کلاس زبان

واچ نو بود،صدا 100،اگه گوش کرده باشین،اولش ک شروع میشه ی صدایی شبیه رعد و برق یا شکستن میده

منم دقیقا ریدف دوم ا وسط نشسته بودم

این زنگ خورد پسرای جلو من سه متر پریدن هوا

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

یه بارم قدیم دوسپسرم زنگ زده بود جلوی پدربزرگم مجبور بودم عسل که اسم دوستم هست صداش کنم اونور تلفن داشت ریسه میرفت از خنده میگفت من عسلتم پس😂😂🤦‍♀️💔

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
بدترین زمانی بودکه داداشم زنگ‌ زدپشت تلفن گریه میکرد میگفت بیاخانه بابا مادررفت_خنده دارهروقت دوستام ...

وای تنم لرزید خدا رحمتشون کنه 😭😭

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

پارسال نمیدونم روز پدر بود یا مادر همه خونه ی مامانم جمع بودیم  داشتیم شام میخوردیم یهو گوشیم زنگ زد اول پسرم ورداشت قطع کرد دوباره زنگ زد خودم ورداشتم مزاحم بود همه هم نگاه میکردن( خونمون همه شکاک اصلا به مزاحم اعتقاد ندارن و میگن حتما یه چیز بوده که زنگ زدن چرا پس به ما زنگ نمیزنن) با بدبختی جمعش کردم از اونموقع میرم خونشون حتما گوشیم رو سایلنت میکنم و هر هرموقع گوشیم زنگ بزنه تپش قلب میگیرم 

بهم زنگ بزنن یادم نمیاد اما دوبار خودم خیلی سوختم،عموم فوت شده بود مادرشوهرم که عمه ام هست گفت زنگ بزن به اون یکی عمه ات بگو نگو پسرعموم به همه گفته بوده همه گفتن خودت بزن قبول نکردکه عموشه مگه چی میشه تا زنگ زدم عمه ام گریه کرد که زنگ زدی بگی برادرم رفته اصلا نتونستم حرف بزنم 

یه بارم داییم مریض بود مامانم پیشش بود زنگ زدم گفتم بده باهاش حرف بزنم تا صداموشنید گریه کرد ازدلتنگی چقدرناراحت شدم اونم فوت شده خداهردوتاشونو رحمت کنه

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2706