2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میخواستم به پدرشوهرم بگم کاسه روحیتون خونه ماست گفتم بابا جون راحه کو.صی تون خونه ماست دفعه بعدی میا ...

این سوتی نیست خاطره است

یبارم با مامانم دعوام شده بود بعد رفته بود بیرون کاری انجام بده با بابام و آبجی داداشم منم خونه تنها بودم گفتم بزار یکاری کنم از دلش درد بیاد رفتم تمام روکشی های مبل و رو بالشتی های مبل رو در آوردم و انداختم ماشین لباسشویی و نصف وایتکس رو ریختم داخل سبد ماشین لباسشویی وقتی در آوردم صورتی ملیحی شده بود بیا و ببین بعدش کتکی رو نوش جان کردم البته اون موقع ۸ سالم بود

میخواستم به پدرشوهرم بگم کاسه روحیتون خونه ماست گفتم بابا جون راحه کو.صی تون خونه ماست دفعه بعدی میا ...

بنظرم این کانال تلگرام میتونه برات جالب باشه
چون مطالب خاص میزاره نه فقط زرد daneshkademoafaghiat
اینو تو تلگرام سرچ کن.

این سوتی نیست خاطره است یبارم با مامانم دعوام شده بود بعد رفته بود بیرون کاری انجام بده با بابام و ...

بنظرم این کانال تلگرام میتونه برات جالب باشه
چون مطالب خاص میزاره نه فقط زرد daneshkademoafaghiat
اینو تو تلگرام سرچ کن.