2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وقتی نامزد بودیم(نشون کرده)،عفونت کلیه گرفتم داشتم نفله میشدم،بستری شدم،از صبح تا شب پیشم موند

یه هفته بستری بودم،هرروز میومد پیشم

بعد یه آقائه بود نمیدونم رییس پرستارا بود چی بود،کت شلوار داشت،روز اول ایراد گرفت،بعد مامانم گف تازه نشون کردیم دلش سوخت

گف فقط تا غروب آفتاب آقا اجازه داره بمونه😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2731

آنفلونزا گرفته بودم حالم خیلی بد بود حالت تهوع داشتم تا خونه آروم اومد که باد بهم نخوره با موتور و دستمو گرفته بود چون دستام یخ کرده بود یه دستی فرمونو گرفته بود و خیلی حواسش بهم بود 🥲 البته شوهر نیست هنوز 😅

موقعی که رفتم برای زایمان تا اتاق عمل دستامو گرفته بود و دائم قربون صدقه میرفت و بهم می‌گفت پشت در اتاق عمل منتظر میمونم ،تا آخرش موند ،دائم بهم میگه باید خوبیها و گذشتهایی که تو زندگی در حقم داشتی جبران کنم،بگردددددم دورش   

الهی پایان جاده ی زندگی عاقبت بخیری باشد   
موقعی که رفتم برای زایمان تا اتاق عمل دستامو گرفته بود و دائم قربون صدقه میرفت و بهم می‌گفت پشت در ا ...

الهی چه احساساتی خدا حفظش کنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740
وااا یه دستمال یا روسری میذاشت داغ بشه که موندگاریش بیشتر بود😅😅

🤣🤣

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

والا داداشم هنوز دخترعه رو نگرفته هرجا میریم چیز قشنگی میبینه  براش میگیره 

و دخترعه الان حالش اوکی نیست داداش من مرخصی گرفته از تهران بره لرستان 

یا مثلا دخترهه عمل داشت داداشم رفت بیمارستان تا غروب پیشش موند 

یا اینکه تو عکسا میشینه  قربون صدقه اش میره با خنده هاش  میخنده با ناراحتیاش گریه میکنه 

بچگونه باهاش حرف میزنه یه جوری پشت پناه دختره اس دلم یه همچین  شخصیو میخواد 🥲💙

شوهرم وقتی پریود میشم برام پسته مغز بادوم و خوراکی های مقوی میگیره ....همون روز از بیرون غذا میخره حالم درک میکنه ناز و نوازشم میکنه.....البته بماند که زندگی پستی بلندی هم دارد....اول های زندگی بخاطر حرفهای چرت ننه ش منو در حد مرگ کتک میزد.....والان هم بهتر شده خداروشکر....فقط اینکه چشمش به ننه ش میفته ..منو یادش میره.....لعنتی اخه این چه اخلاقی که تو داری.......

2706