2737
2734
عنوان

اسم دخترمو به هر کی میگم میگن این چه اسمیه گزاشتی🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 8566 بازدید | 145 پست
بله به معنی زیباو لطیف،مانند ستاره پروین

عزیزم پرنس و پرنسس کجاش کلمه ایرانیه که اصیل و اریایی هم باشه اسم خوبیه ولی گاردی ک گرفتین جلو ماما بی منطق بود حداقل میگفتی خودم دوست داشتم

کاربری دست دو نفر👧
عزیزم پرنس و پرنسس کجاش کلمه ایرانیه که اصیل و اریایی هم باشه اسم خوبیه ولی گاردی ک گرفتین جلو ماما ...

بنظرتون اون گاردی که ماما گرفتن درست و منطقی بوده حالا به فرض من اشتباه کردم اسم ایرانی نبوده لفظ عجق وجق ایشون درست بود من سرچ کردم نوشته ایرانی و فارسی حالا اینکه منبع اشتباه بوده رو نمیدونم شما هم سرچ کنین،،به نظرم این واکنش ماما درست نبود من واقعا اون لحظه ناراحت شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرتون اون گاردی که ماما گرفتن درست و منطقی بوده حالا به فرض من اشتباه کردم اسم ایرانی نبوده لفظ عج ...

گفتم ک حرفش درست نبوده و شما کافی بود بگی دوست داشتم قشنگ بود بنظرم .ولی اصیل اریایی حتی ایرانی هم اصلا نیست و فک کردم الکی گفتی ک اون چیزی نگه نمیدونستم نمیدونین 

کاربری دست دو نفر👧
دیاکو چ ربطی ب کوکو داره🙄 کاملا تلفظشون فرق میکنه دیاکوتلفظشdiaco ست کوردیه کوکوcucu تلفظش فرق می ...

مسخره میکرد دیگه😐 میگفت کوکو چطوره 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731
خیلی اسم قشنگیه ، سانیا هم بهش میخوره 

مرسی😘😘

نظرم دلیاره

همسرم میگه نورا ولی من میزارم دلیار😂♥️

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من آریایی‌ام ایرانی اصیل ♥️
2738

واقعا اسم قشنگی...هر کی گفت زشت سلیقه نداشته 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج..