2737
2739
عنوان

اسم دخترمو به هر کی میگم میگن این چه اسمیه گزاشتی🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 8576 بازدید | 145 پست

اسم دختر دوستمم مهنیاست —وا قشنگه ک

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب کسی ربط نداره

مهم اینه تو دوس داشته باشی

هر کسی ب سلیقه خودش اسم بچه هاشو انتخاب میکنه

هر کی مشکل داره بچه بیاره اسم دلخواهشو بزاره

اهمیت نده

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2728

ببخشیدا ولی مردم گ.. خوردن

مگه واسه اسم بچه هاشون از تو اجازه گرفتن ک تو نظرت به نطرشونه؟

خیلیم قشنگه 

خاهشا فقط نظر خودت برات مهم باشه هرچی دلته بزار

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
معنیش خیلی قشنگه مگه نه؟

من خوشم اومد هم از تلفظ اسم و هم معنی اسم 

بهتر از اسمای عجیب غریبی که شنیدم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

عوض نکن بزار بزرگ شه خودش اگه دوست نداشت می‌ره عوض میکنه اگه تو اینو عوض کنی دیگه خودش نمیتونه تو آینده دوباره عوض کنه هر کس فقط یه بار میتونه اسمشو عوض کنه 

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

اگه زده شدی واقعا دیگه خوشت نمیاد عوض کن

الان کوچیکه اشکال نداره میتونی عوض کنی

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
2706