2737
2739

دارم زمینه ازدواج رو فراهم میکنم.

سعی میکنم آراسته و خوش تیپ باشم آرایش ملایم میکنم.

قبلا دوس پسر داشتم و همش آسیب دیدمم از اینجور روابط پس اونم گذاشتم کنار.(آقایون سایت درخواست ندین)

بیشتر دعا و قرآن میخونم. راهکاری دارین تا منم بتونم ازدواج کنم؟

انشالله خدا خودش جور کنه برات گلم 🙏🙏🙏🙏🙏

دوستان برای ازدواج خوبم واسم دعا کنید 🙏🙏🙏همسنای من همشون ازدواج کردن بچه بزرگ دارن .من خجالت میکشم پیش کسی برم و سنمو ب رخم بکشن یا حرفی از ازدواج بزنن ..خدایا تورو قسم میدم ب ابروی حضرت زهرا خودتت امسال ی بخت خوب نصیبم کن تا بدونن منم خدایی دارم 😭😭😭خدایااا کم اوردم دیگ‌ قلبم جای واسه زخم زبون نداره 💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدر آرامشی که الان داری رو بدون 

یه سال است بزرگترم

کاش من الان مجرد بودم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
2742

از ازدواج بی عشق نمیترسی؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2740
راهکاری نیست  همون دوستی که منجر به ازدواج شه

دوستی های من جز آسیب روح و روان و سو استفاده جنسی چیزی برام نداشت. به عبارتی دوس پسرام نمیگیرن شایدم من بلد نیستم نمیدونم 

2706